Курсова робота «Фінанси некомерційних установ і організацій», 2008 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 08.12.2009 18:38 · від toljan · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аналіз досліджень вітчизняних і зарубіжних учених щодо складу особливостей функціонування та призначення некомерційних установ та організацій 2. Нормативно – правове регулювання фінансів некомерційних установ та організацій 3. Порядок бюджетного фінансування 4. Порядок розроблення фінансового плану бюджетної установи 5. Джерела формування фінансових ресурсів та напрямки їх використання в громадських організаціях 6.Оподаткування некомерційних установ і організацій Розрахункова частина Список використаної літератури Додатки

Висновок

Період масового становлення українських некомерційних організацій – більше 10 років в історичному плані невеликий. Проте його значущість для розвитку держави важко переоцінити. Проте фінансова сторона некомерційних організацій і установ ще недостатньо науково обґрунтована та закріплена законодавчо. Одна з проблем, гальмуюча ефективну роботу некомерційних організацій – це недолік фінансових засобів, що утрудняють реалізацію багато, особливо масових ініціатив. Також ще досі не прийнятий закон про некомерційні організації і установи.

Проведено дослідження фінансів некомерційних установ і організацій. Основні результати дослідження полягають у наступному: Було визначено, що екомерційні організації і установи функціонують принципово на інших засадах, ніж комерційні підприємства. Головним чином вони належать до невиробничої сфери. Особливістю діяльності вказаних організацій є те, то вони не виробляють матеріальний продукт, не створюють вартість. Заклади невиробничої сфери існують за рахунок продукту, створеного у матеріальному виробництві. І тому рівень матеріально-технічної бази, оплати праці працівників цих установ в значній мірі залежить від розвитку матеріального виробництва. Частина чистого продукту, створеного працею робітників у виробничій сфері з допомогою фінансів через бюджет і державці цільові фонди направляється на фінансування організацій невиробничих галузей.

У ході проведеного дослідження встановлено, що неекомерційні організації теж можуть мати різні організаційно-правові форми, тобто відрізнятися одна від одної за особливостями організаційної структури, способами відокремлення майна, відповідальністю, способами участі в цивільному обороті.

Установи, що утримуються за рахунок коштів бюджетів називаються бюджетними. Ці установи складають найбільшу частину серед всіх некомерційних структур.

Одночасно, сучасні умови економічної кризи, дефіцит бюджетних коштів позначились на матеріальному, фінансовому стані цих закладів. І тому мережа їх скорочується, зменшується штатна чисельність у діючих бюджетних організаціях, посилюється контроль з боку фінансових органів за економним та цільовим використанням коштів.

Фінансовий план бюджетної організації складається у вигляді кошторису. Кошторис доходів і видатків бюджетної установи, організації є основним плановим документом, який підтверджує повноваження щодо отримання доходів та здійснення видатків, визначає обсяг і спрямування коштів для виконання нею своїх функцій та досягнення цілей, визначених на рік відповідно до бюджетних призначень.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?