Реферат «Облік статутного капіталу», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 08.12.2009 01:41 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Формування Статутного капіталу на державному підприємстві 4 2. Формування та облік Статутного капіталу в акціонерному підприємстві 6 3. Особливості обліку статутного капіталу у товариствах з обмеженою відповідальністю 14 Висновки 16 Список використаної літератури 18

Висновок

Статутний капітал на державному підприємстві являє собою державні кошти, виділені у постійне користування і розпорядження госпрозрахунковому підприємству у вигляді основних засобів та оборотних коштів. Розміри основних та оборотних коштів визначаються обсягом виробничої діяльності.

Оборотними коштами наділяються підприємства виходячи з необхідності мати мінімальні запаси товарно-матеріальних цінностей, що забезпечують виконання плану. Ці мінімальні запаси оборотних коштів називаються нормативами. До них належать: сировина, основні та допоміжні матеріали, куповані та власного виробництва напівфабрикати, паливо, запасні частини для ремонту, малоцінні та швидкозношувані предмети, незавершене виробництво - як промислове, так і непромислове, витрати майбутніх періодів, запаси сільського господарства, продукція, товари, інші нормовані кошти.

Порядок формування Статутного капіталу регулюється законодавством та установчими документами.

Статутний капітал на підприємствах різних форм власності (крім державної) - це сумарний внесок вкладів у майно (у грошовому виразі) засновниками підприємства при його створенні. Розмір Статутного капіталу визначається установчими документами і фіксується у Статуті підприємства.

У товаристві з обмеженою відповідальністю (ТОВ) капітал формується внесками учасників, розмір і частки яких (у відсотках) визначені в зареєстрованому статуті. Обов'язковою умовою реєстрації такого товариства є внесення засновниками грошовими коштами не менше ніж 30 % визначеного засновниками статутного капіталу. Виплати дивідендів і майна здійснюються пропорційно до розміру внесених часток. У межах своїх вкладів до статутного капіталу засновники несуть відповідальність за зобов'язаннями товариства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?