Реферат «Облік розрахунків з підзвітними особами», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 08.12.2009 01:39 · від Dimk@ · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Первинний облік розрахунків з підзвітними особами 4 2. Загальна методологія обліку розрахунків з підзвітними особами 7 Висновки 16 Список використаної літератури 17

Висновок

Під звіт видається готівка на операційні, господарські та витрати, пов'язані з відрядженням, на визначені термін і мету. Підзвітна особа по закінченні встановленого терміну зобов'язана надати звіт про витрати цих коштів за призначенням і пред'явити підтверджувальні документи, а також внести до каси невикористану суму.

Витрати на відрядження особи, яка перебуває в трудових відносинах з підприємством (платником податку), включаються до валових витрат лише за наявності документів, що підтверджують зв'язок такого відрядження з основною діяльністю підприємства (участь відрядженої особи в переговорах, конференціях, які провадяться за відповідною тематикою та ін.).

Бухгалтерський облік виданих підзвітних коштів ведуть на активно пасивному субрахунку № 372 "Розрахунки з підзвітними особами". На дебеті відображають основні суми, видані під звіт з каси, а одержані за чеками - з рахунків в банках або грошовим переказом через органи зв'язку. На кредиті відображають суми, що підтверджуються відповідними звітами і документами, а також внесені до каси готівкою для погашення невикористаних авансів.

Аналітичний облік ведеться в розрізі фізичних осіб, які одержали грошові кошти під звіт. Сальдо на рахунку № 372 вказує на залишки одержаних під звіт авансів, по яких ще не надано звіти. Кредитове сальдо відображає розмір перевитрат за авансовим звітом порівняно з сумою, одержаною під звіт. Надбавки, одержані замість добових, на субрахунку № 372 не відображаються.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали