Реферат «Реклама», 2009 рік

З предмету Планування, бюджетування · додано 08.12.2009 01:04 · від Елена · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Економічна свобода і підприємництво. 2.Реклама в бізнесі. Література (в самому тексті посилання на літературу відсутні).

Висновок

З точки зору маркетингового консультування реклама – один з багатьох інструментів маркетингу, що забезпечує важливу функцію – комунікацію. Фірми по-різному використовують рекламу – від простого сповіщення покупців про ціни на продукцію і умови постачання до повного її спектру, що включає всі можливі методи і засоби. Необхідність в розробці рекламної кампанії виникає при виході на новий ринок пропозицій нової продукції значній зміні ринковій ситуації, корекції іміджу. Також актуальна в даний час розробка рекламних кампаній для залучення дилерів, торгівельних посередників.

Реклама є одним з найважливіших видів діяльності, за допомогою якого підприємці передають інформацію, переконують споживача в доцільності придбання їх товару. Лише деякі фірми можуть сьогодні успішно вести справи без реклами.

Реклама покликана за допомогою різних засобів готувати громадську думку, формувати попит, докладно розповідати покупцеві, в чому полягають переваги того чи іншого вибору.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?