Курсова робота «Виручка від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) на підприємстві, її планування і використання», 2008 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 06.12.2009 18:47 · від Марго · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Загальна характеристика виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) 1.1. Суть та значення виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) на підприємстві 5 1.2. Фактори, які впливають на виручку від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) 13 1.3. Методи обліку виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) 19 Розділ 2. Методи планування виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) на підприємстві 2.1. Метод прямого рахунку визначення виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) 22 2.2. Укрупнений метод планування виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) 24 Розділ 3. Контроль за надходженням виручки від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) та напрямки її використання 28 Висновки 32 Список використаних джерел 34

Висновок

Грошові надходження підприємства є основним джерелом відшкодування коштів на виробництво і реалізацію продукції, формування грошових фондів і фінансування інвестиційної діяльності. Найважливішою складовою грошових надходжень підприємства є виручка від реалізації продукції, виконання робіт, надання послуг. Завдання фінансової служби полягає в тому, щоб правильно визначити обсяги і терміни грошових надходжень для забезпечення постійної платоспроможності підприємства.

На виручку від реалізації продукції впливають фактори, серед яких можна виділити виробничі, комерційні, фінансові. На мою думку, у першу чергу, особливої уваги слід приділяти виробничим факторам. Так як від добрим чином налагодженого виробничого процесу залежить подальша діяльність підприємства. Ціноутворення теж посідає важливе місце серед факторів, які впливають на виручку продукції. Правильно підібрана цінова політика може принести підприємству колосальне процвітання.

Існує два основних метода обліку виручки від реалізації продукції: касовий і метод нарахувань. Українські підприємства в основному використовують касовий метод. Він характеризується тим, що кошти надходять в касу підприємства або на рахунок підприємства. Це дозволяє проводити своєчасні розрахунки з учасниками процесу, в тому числі з бюджетом і позабюджетними фондами.

Очікувана виручка та прибуток являють собою основні компоненти фінансового планування. Для розрахунку планової виручки від реалізації користуються методом прямого розрахунку і укрупненим методом. Для підприємств, які випускають продукцію різного асортименту, більш підходить укрупнений метод. Підприємства, які мають лише одну асортиментну групу, скоріш за все, будуть використовувати метод прямого рахунку.

Виручка від реалізації продукції спрямовується на відшкодування затрат, які входять до собівартості, на створення фондів грошових коштів, на внесення платежів у бюджет та інше.

Необхідно проводити щоденний контроль за надходженням виручки. Це дозволить підприємству своєчасно розраховуватись за своїми зобов’язаннями, значно покращати результати діяльності і в цілому фінансовий стан підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?