Курсова робота «Формування фірмового стилю підприємства», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 04.12.2009 14:14 · від Igor · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.4 Розділ і. Теоретико-методологічні засади формування фірмового стилю підприємства.6 1.1. Поняття фірмового стилю, його складові.6 1.2. Етапи розробки фірмового стилю.13 1.3. Значення фірмового стилю для діяльності підприємства. 21 Розділ іі. Аналіз маркетингової діяльності підприємства ват «бровар». 24 2.1. Загальна характеристика підприємства ВАТ «Бровар». 24 2.2. Аналіз фірмового стилю підприємства. 29 2.3. Аналіз маркетингових комунікацій, як шляхів просування фірмового стилю ВАТ «Бровар». 33 РОЗДІЛ ІІІ. Вдосконалення шляхів просування фірмового стилю ВАТ «БРОВАР». 38 Висновки. 44 Список використаної дітератури. 46 Додатки.48

Висновок

Отже з даної курсової роботи можна зробити ряд висновків, а саме:

− Фірмовий стиль — це набір постійних дизайнерських (кольорових, графічних), словесних і типографських елементів, які забезпечують візуальну й смислову єдність діяльності, внутрішнього змісту й зовнішнього оформлення компанії.

− Фірмі, що починає, навряд чи дуже необхідні теки з фірмовим стилем, можна обійтися звичайними швидкозшивачами. А ось товарний знак (графічне або словесне накреслення) з обов’язковою реєстрацією, швидше за все, необхідні, якщо фірма збирається, так би мовити, в довге плавання по бурхливому морю ринку товарів і послуг.

− Товарний знак або логотип це точка для розробки всього іншого. Якщо потім фірма змінює схему верстки рекламного оголошення або фірмові кольори - все одно її товарний знак залишиться і нагадуватиме покупцям і партнерам про цю фірму.

− При формуванні фірмового стилю можна дотримуватися наступних принципів. Спочатку - виділити головне, створити певний образ шляхом розробки стилеутворюючих констант, а потім (в міру необхідності) розробляти нові складові фірмового стилю і виготовляти ті або інші його носії. Найголовніше в поетапному замовленні або виготовленні елементів і носіїв фірмового стилю - це все-таки витримати єдиний стиль, який працював би на вибраний образ фірми.

− Фірмовий стиль допомагає споживачам орієнтуватися в потоці інформації, швидко й безпомилково знаходити товар фірми, що вже завоювала їхню довіру; дозволяє фірмі з меншими витратами виводити на ринок нові товари; сприяє активізації корпоративного духу, єднає співробітників, створює почуття причетності до спільної справи, «фірмовий патріотизм»; позитивно впливає на естетичний рівень і візуальне середовище фірми.

− Фірмовий стиль підприємства ВАТ «Бровар» є уже сформований та широковідомий на території Західної України, проте ще не набув популярності в Центральній та Східній Україні.

− Недоліками у формуванні фірмового стилю є упущення одного із його головних елементів, а саме аудіобразу, який є взагалі невідомий серед споживачів пивної продукції.

− Також залишає бажати кращого веб-сайт підприємства, який майже не заповнений конвентом і виглядає досить примітивно порівняно із сайтами конкурентів.

− ВАТ «Бровар» для просування свого фірмового стиля варто відкрити ресторани, де готують живе пиво, вдосконалити, один із головних атрибутів в сучасному рекламному середовищі – веб-сайт, який варто написати на основі flash-техгологій, на якому б його відвідувачі могли в реальному часі спостерігати за виробничим процесом на підприємстві в будь-який період дня.

− Для того щоб фірмовий стиль ВАТ «Бровар» набув широкої популярності також варто було б розширити коло споживачів своєї продукції. Адже за рахунок збільшення кількості покупів цієї продукції зростає престиж цієї торгової марки, і підприємства в цілому. Тому менеджерам слід розділити своїх споживачів на сегменти, наприклад, пиво для чоловіків, для жінок, для дітей.

− Було б бажано залучати промоутерів для реклами пива по супермаркетах та місцях великого скупчення людей. Молоді хлопці та дівчати можуть розповідати про продукцію потенційним споживачам і тим самим робити фірмовий стиль більш впізнаним і, звичайно, переконувати придбати саме цей товар.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали