Реферат «Оскарження рішень загальних зборів учасників у господарських товариствах», 2008 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 04.12.2009 02:45 · від You. · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття загальних зборів учасників господарського товариства 4 2. Право на оскарження до суду рішення загальних зборів учасників 6 3. Підстави та предмет позову при оскарженні рішень загальних зборів учасників господарського товариства 7 4. Підстави визнання недійсними рішень загальних зборів учасників господарського товариства 11

Висновок

Отже можна з упевненістю сказати, що особливістю відносин, які складаються у зв’язку із здійсненням управління загальними зборами учасників діяльністю господарського товариства, є те, що кожен з учасників господарського товариства, особисто здійснюючи своє корпоративне право на управління господарським товариством, може його реалізувати виключно через участь у загальних зборах учасників, рішення яких приймаються спільно всіма присутніми учасниками від імені органу юридичної особи. Відповідно до загального змісту ч. 1 ст. 92 ЦК України тільки рішення, прийняті учасниками господарського товариства на загальних зборах, можуть бути підставою для набуття взаємних цивільних прав та обов’язків для господарського товариства та його учасників. Під корпоративними розуміють відносини, які виникають, змінюються та припиняються щодо корпоративних прав. При цьому згідно із ч. 1 ст. 167 ГК України корпоративні права — це права особи, частка якої визначається у статутному фонді (майні) господарської організації, що включають правомочності на участь цієї особи в управлінні господарською організацією, отримання певної частки прибутку (дивідендів) даної організації та активів у разі ліквідації останньої відповідно до закону, а також інші правомочності, передбачені законом та статутними документами.

Але можна зробити висновок, що захист вищезгаданих прав ускладнюється тим, що в чинному законодавстві не закріплено чіткої норми щодо того, як само можна здійснити цей захист. Вдосконалення правової бази могло б набагато полегшити цей процес.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення