Реферат «Правове положення колегій адвокатів та організація діяльності юридичних консультацій у період 1939-1962 років», 2008 рік

З предмету Право · додано 04.12.2009 02:43 · від You. · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Правова регламентація правового статусу колегій адвокатів, юридичних консультацій в довоєнний період та протягом Великої Вітчизняної війни. 2. Організація та діяльність адвокатури України в післявоєнний період (1945-1962 рр.). 3. Нормативні зміни в регулюванні діяльності колегій адвокатів та юридичних консультацій 1962 року. Висновки Список використаної літератури  

Висновок

Дослідивши правове становище діяльності адвокатури в період з 1939 по 1962 роки та опрацювавши поставлені мною завдання, можна тезисно визначити наступні висновки:

1. Довоєнний період з 1939 року щодо регламентації діяльності адвокатури характеризується прийнятим 16.08.1939 р. Положенням про адвокатуру СРСР, яким вводиться в нормативну лексику поняття «адвокат». Організаційна структура колегії адвокатів визначалась загальними зборами, президією та ревізійною комісією. Формами здійснення адвокатської діяльності були надання юридичної допомоги, захист у суді, складання документів. З 11 вересня того ж року було реорганізовано колективи адвокатів в юридичну консультацію.

2. Вітчизняна війна не скасувала існуючу систему колегій адвокатів, не внесла докорінних змін у правові основи їх організації і діяльності. Найбільш серйозні зміни, які внесла воєнна обстановка у діяльність адвокатури, полягала в розширенні сфери участі адвокатів в засіданнях військових трибуналів.

3. У 1952 році у колегії адвокатів запроваджено кодифікацію законодавства. У зв’язку з низкою прийнятих нормативно-правових актів з 1960 року значно розширюється становище адвоката в кримінальній галузі права. Значні зміни відбуваються в порядку оплати праці адвокатів.

4. 1962 року прийнято нове Положення про адвокатуру, згідно з яким адвокати здійснювали захист на попередньому слідстві і в суді, представництво в цивільних справах в суді і арбітражі, юридичну допомогу. Контроль за їх діяльністю підлягав не лише Міністерством юстиції, а й Радами. Заборонено приватну адвокатську практику, обмежено чисельність адвокатів. Організаційна структура залишалась без змін. Вперше врегульовано компетенцію голови президії та визначено права і обов’язки адвокатів. 

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали