Реферат «Державна закупівля і державне замовлення», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 01.12.2009 17:57 · від Светлана · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Необхідність та значення державної закупівлі та державного замовлення, нормативна база. 2. Об’єкти та суб’єкти державних закупівель і державного замовлення. 3. Організація діяльності тендерних комітетів щодо проведення та організації процедури закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти. Висновок. Список використаної літератури.

Висновок

Зробимо наступні висновки:

1.Система задоволення суспільних потреб у нашій державі складається з двох взаємопов’язаних підсистем: державні закупівлі та державне замовлення. Через державне замовлення держава забезпечує вирішення найбільш пріоритетних і стратегічних загальнодержавних питань соціально-економічного розвитку країни. Для успішного впровадження інструментів, які регулюють сферу державних закупівель, поставок продукції для державних потреб, забезпечення Збройних сил та інших військових формувань, держава має відповідні закони і нормативні акти. Прийнятий 2000 року Закон України „Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” є основним документом щодо здійснення закупівель за рахунок державних коштів.

2.Об’єктами державних закупівель і державного замовлення є товари, роботи і послуги як продукт виробничо-економічної діяльності, або природне багатство, або предмет закупівлі, які мають вартість і обмінюються на ринку у грошовій формі. За стандартами ЄС послуги, що надаються за державні кошти, можна поділити на дві групи: пріоритетні послуги та допоміжні послуги. Суб’єктами державних закупівель і державного замовлення є юридичні та фізичні особи.

3.Для організації закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти та виконання організаційних заходів щодо функціонування системи державних закупівель замовники-розпорядники бюджетних коштів створюють тендерні комітети. Залежно від рівня організації – розпорядника державних коштів, організації-замовника, кількості запланованих процедур закупівель може бути створено постійний обо тимчасовий тендерні комітети. Тендерний комітет у своїй діяльності керується чинним законодавством, положенням про тендерні комітети, внутрішніми нормативними документами замовника та рішеннями, які приймаються самим тендерним комітетом.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?