Дипломна робота «Розробка маркетингових заходів з відкриття ресторану McDonalds в м.Харкові», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 28.11.2009 17:42 · від Алёна · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Маркетинг підприємств ресторанного господарства 1.1. Класифікація підприємств ресторанного господарства в Україні 1.2. Стратегічне інтегративне зростання та франчайзингові технології 1.3. Просування послуг підприємствами ресторанного господарства 1.3.1. Види реклами 1.3.2. PR та стимулювання збуту 1.3.3. Методика створення назви 1.4. Створення конкурентних переваг ресторанного закладу 2. Дослідження рівня розвитку ресторанного господарства в Україні 2.1. Оцінка сучасного стану та тенденцій розвитку ресторанного бізнесу 2.2. Напрями розвитку українських ресторанів швидкого харчування (fast food) 2.3. Визначення особливостей обслуговування та профілів цільових споживачів ресторанного продукту у форматі фаст-фуд 3. Розробка маркетингових заходів з відкриття ресторану McDonalds в районі станції метро «Барабашова» 3.1. Стратегії конкурентних переваг ресторанної мережі McDonald’s 3.2. Стратегії розвитку компанії МакДональдс в Україні 3.3. Споживча оцінка рівня якості обслуговування в мережі ресторанів McDonald’s м.Харкова 3.4. Розробка проекту відкриття ресторану “МакДональдз» в районі станції м. Барабашова Висновки Список джерел інформації Додаток А - Характеристика закладів ресторанного господарства Додаток Б - Відмінні особливості ресторанів різних категорій Додаток В - Методи обслуговування в ресторанах Додаток Г – Рональд МакДональд - символ мережі ресторанів МакДональдз

Висновок

В дипломній роботі висвітлюються питання дослідження конкурентних переваг підприємства на ринку громадського харчування на прикладі ресторану “МакДональдс” та розробки маркетингових заходів, з метою підвищення відкриття закладу в районі станції метро Барабашова в м.Харкові. При вирішенні поставлених в дипломній роботі завдань були отримані наступні результати.

Маркетинг ресторану починається з маркетингового планування. Необхідно чітко уявляти, з якою метою ресторан виходить на ринок, і які інструменти буде використовувати для її досягнення. Ухвалення подібних рішень повинне спиратися на результати аналізу ринкової ситуації, визначення цільового ринку, планування бюджету, вироблення стратегії і тактики просування.

Сучасна класифікація підприємств громадського питання включає наступні види: міські ресторани; ресторани самообслуговування; міські кафе (Quick&Casual); вокзальні ресторани; вегетаріанські ресторани; закупівельні ресторани; виїзні ресторани (кейтеринг); етнічні ресторани, ресторани для мототуристов (Drive in); ресторани при готелях; бари.

Приріст ресторанного ринку за 2007 р. склав близько 11%. Місткість ринку оцінюється в 2,27 млрд.$. Активне зростання ресторанного ринку відбувалось за рахунок фаст-фудів (15%) і кафе із середньою ціновою категорією (7%). Найбільша частка ринку громадського харчування у міських кафе – 59%, дорогих ресторанів – ріст 23,3%, барів і кофеєнь – 11,8%. І, незважаючи на загальне зниження рентабельності даного бізнесу, ресторанний сектор все ще привабливий для інвесторів, і в ньому існують “вільні ніші”.

В Україні актуальні на даний момент формати недорогих закладів класичні мережі fast food, модифіковані fast food - fast service і Quick&Casual. (міське кафе).

До класичних мереж fast food відносяться McDonald's, "Ростік'с" і "Швидко", середній касовий чек в яких складає $2-3. Модифікований fast food (fast service) на Україні представляють "Два гусі", "Домашня кухня", "Тралi-Валi", китайські ресторани (чек $3-5). Ці кафе є поліпшеним варіантом заводської їдальні з довгим прилавком і повним самообслуговуванням. Середній касовий чек ресторанів Quick&Casual, до яких відносяться "Пан-піца, "Піца Челентано", Pizza UNO, "Картопляна хата", "Якиторія", складає $7-10. Практично всі мережі швидкого харчування для розповсюдження по Україні використовують франчайзингові схеми.

Проведені в дипломній роботі дослідження дозволили скласти профіль українського споживача послуг фуст-фудів. Стать – як жіноча, так і чоловіча (домінування – чоловічий); вік – від 12 до 24 років; рівень доходів – середній і нижче середнього; освіта – середня; статус – працюючі фахівці, з непрацюючих – студенти що вчаться. Також українські фаст-фуди йдуть на введення пива в меню через залучення молодіжної аудиторії, і відвідувачів в вечірню пору.

Для виявлення конкурентних переваг підприємства МакДональдс, проводився аналіз конкурентної ситуації на ринку ресторанного бізнесу м. Харкова і оцінка якості обслуговування в даній мережі.

Було виявлене, що в 2007 році ринок ресторанного господарства м. Харкова був представлений 177 закладами громадського харчування. Серед самих запитаних форматів: ресторани, нічні клуби і кафе. Серед нечисленних – фаст-фуди і піцерії, відповідно – 21 і 15 крапок (для порівняння в Києві – 132 і 56 закладів). З них у форматі «мережної фаст-фуд представлені 4 оператори” – “Макдональдс” (5 закладів) і “Картопляна Хатина” (3 заклади), «Пузата Хатина» (2 заклади), «Кулемет» (2 заклади).

Аналіз розвитку ресторану МакДональдс і його маркетингової стратегії показали, що з 2005 року Мсdоnаld's змінив концепцію діяльності, концентруючись на 3 принципах: розширення асортименту блюд, забезпечення покупців інформацією про живильну цінність продуктів, просування ідеї фізичної активності.

Для розрахунку рівня споживацької задоволеності послугами “МакДональдса” був проведений моніторинг якості обслуговування” Великою конкурентною перевагою МсDоnаld's є швидкість обслуговування, зручність розташування, чистота і бездоганний імідж. Крім того МсDоnаld's залишається самим відомим місцем дитячого дозвілля і лише у нього є послуга МасДрайв (“обід в автомобіль”). Це кафе для некурящих, але цю перевагу важко віднести до гідності або недоліку, через різниці в споживацьких перевагах.

Виходячи з такої високої споживацької оцінки, в роботі було запропоновано відкриття ресторану “МакДональдз на Барабашова”, в одному з найжвавіших районів міста. Вигідне розміщення ресторану, на перехресті міської магістралі з високою середньодобовою інтенсивністю транспортного потоку, є заставою збільшення потенційних споживачів і зростання прибутку. Також однією з важливих умов збільшення обороту є наявність студентських гуртожитків і безпосередньо сам Торговий центр “Барабашова”.

Проте в цьому, безумовно жвавому місці, вже працюють підприємства у форматі фаст-фуд. Основними конкурентами МакДональдз є «Китайська кухня» і «Форнетті». Вони також прагнуть показати високий рівень своєї роботи, турботу про своїх споживачів. Істотною перевагою цих підприємств є ціна. Але по:

- стандартам якості продукції;

- дотриманню правил гігієни і санітарії;

- достатності площі для комфорту і відпочинку;

- маркетингової діяльності, вони є дуже дрібними конкурентами, а пропонований асортимент лише віддалено нагадує їжу з МакДональдса із зміненою назвою і іншими видами сировини.

Таким чином, можна затверджувати, що відкриття ресторану МакДональдс в районі станції метро Барабашова є доцільною і прибутковою справою.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?