Курсова робота «Особливості виробництва господарських виробів із пластмас», 2008 рік

З предмету Товарознавство · додано 26.11.2009 17:40 · від Анастасія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Загальні відомості про ТОВ «Тагевілль» 5 1.1. Характеристика підприємства 5 1.2. Структура підприємства, техніко-економічні показники 7 1.3. Класифікація і характеристика асортименту продукції підприємства 8 РОЗДІЛ 2. Характеристика сировинних матеріалів для виробництва господарських виробів із пластмас 13 РОЗДІЛ 3. Вимоги господарських виробів із пластмас 19 РОЗДІЛ 4. Характеристика технологічного процесу виробництва господарських виробів із пластмас в ТОВ «Тагевілль» 24 РОЗДІЛ 5. Контроль якості виробів із пластмас в ТОВ «Тагевілль» 27 5.1. Структура і функції служб на підприємстві, що займаються управлінням і контролем якості продукції 27 5.2. Порядок і правила сертифікації і стандартизації продукції 28 5.3. Забезпечення збереження якості продукції 29 Висновки та пропозиції 31 Список використаної літератури 33 Додатки 34

Висновок

На сьогоднішній день якість товару має вирішальне значення для споживачів, тому кожне підприємство намагається випускати якомога якіснішу продукцію, що насамперед залежить від якості роботи на виробництві.

ТОВ «Тагевілль» спеціалізується зокрема на виробництві одноразового посуду та утеплювачу SobraISOL.

В свою чергу якість робіт по виготовленню стаканів залежить від якісної сировини, вірно виконаного обрахунку, вибору матеріалу. Знання властивостей матеріалів, які використовуються для виготовлення стаканів дає можливість підвищити ефективність технологічного процесу виробництва стаканів.

Під час написання курсової роботи у процесі виконання товарознавчих, технологічних завдань були закріплені теоретичні знання, одержані під час вивчення курсу «Матеріалознавство та технологія виробництва непродовольчих товарів», вивчена організація контролю якості сировини, продукції, технологічний процес виробництва поліетиленових стаканів та ін. Що й було метою роботи.

Усі поставлені завдання було успішно виконано.

- В даній роботі була висвітлена загальна характеристика ТОВ «Тагевілль», яка згідно з договорами отримує високоякісну сировину – полістирол для подальшої переробки та виготовлення готової продукції на спеціальному обладнанні у виробничому цеху підприєиства.

- Виготовлення полістирольних стаканів базується на двох основних технологічних процесах: виготовленні стрічки та пресформування стакану.

- Виробництво на ТОВ «Тагевілль» є безвідходним, тому асортимент виробленої продукції дуже різноманітний. Він включає до свого складу як виготовлення утеплювачу SobraISOL, що використовується для утеплення споруд та доріг, полістирольну стрічку та одноразовий посуд. Можливість виробництва такої різноманітності продукції свідчить про високий технологічний рівень на підприємстві.

- На ТОВ «Тагевілль» є Відділ технічного контролю та відділи із стандартизації. На підприємстві працюють тільки висококваліфіковані спеціалісти, що безпосередньо контролюють та організовують технологічний процес виготовленої продукції.

- Готова продукція вирізняється високою якістю, що відповідає всім вимогам ТУ, стандартів та іншим нормативним документам. Для дотримання якості виробів на підприємстві є лабораторія, в якій контролюють якість сировини та готових виробів. Міжнародна акредитація лабораторії в галузі випробування полістирольних виробів свідчить про високий рівень професіоналізму та якості досліджень.

На основі наведених висновків, можна зробити такі пропозиції:

- Для покращення умов працівників необхідно ввести в роботу нове сучасне обладнання, яке дасть можливість розширити обсяг послуг;

- Необхідно розширити номенклатуру, включаючи і виготовлення нових видів полістирольних виробів;

- Варто розробляти швидкі і точні методи, впроваджувати і використовувати більш сучасні інструментальні методи дослідження, без яких неможливо розв’язати завдання вдосконалення якості одноразових стаканів;

- Процес сертифікації нових методів дослідження дасть можливість вийти підприємству на якісно новий рівень організації роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?