Санація підприємства: основні положення та механізм реабілітації підприємств

1 грн Вартість завантаження
Визначення досліджене авторами: Т.В. Пепа, В.О. Федорова, А.Б. Кондрашихін, О.В. Андрєєва · Семенов Г.А., Панкова М.О., Семенов А.Г. · Петрович Й.М., Кіт А.Ф., Кулішов В.В.

Шваб Л.І. дане питання висвітлює так:

Слово "санація" походить від латинського "sanare", що означає оздоровлення або одужання. Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" дає визначення термінів санація та досудова санація.

Санація — система заходів, що здійснюються під час провадження у справі про банкрутство з метою запобігання визнання боржника банкрутом та його ліквідації, спрямована на оздоровлення фінансово-господарського становища боржника, а також задоволення в повному обсязі або частково вимог кредиторів шляхом кредитування, реструктуризації підприємства, боргів і капіталу та (або) зміну організаційно-правової і виробничої структури боржника.

Ви бачите тільки частину тексту. Для доступу до повної версії необхідно придбати доступ, або авторизуватись якщо доступ уже придбано.
Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 1 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення