Реферат «Практика регулювання обовязкового медичного страхування в ЄС», 2008 рік

З предмету Страхування · додано 17.11.2009 22:48 · від иван · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Основні принципи формування єдиного ринку страхування Європейського Союзу 4 Система медичного страхування в країнах Європейського Союзу 6 Нова європейська система страхування 7 Висновок 10 Список використаної літератури 12

Висновок

Медичне страхування є формою соціального захисту інтересів населення в охороні здоров'я. Ціль медичного страхування - гарантувати громадянам при виникненні страхового випадку одержання медичної допомоги за рахунок накопичених засобів і фінансувати профілактичні заходи.

В основі медичного страхування лежить принцип внесення регулярних внесків потенційними споживачами медичних послуг у рахунок майбутніх можливих витрат.

Визначимо переваги єдиної європейської карти страхування здоров'я. Єдина європейська карта медичного страхування замінить всі існуючі нині форми паперів, необхідні для одержання медичної допомоги в кожній із країн учасників договору. Така карта спростить і прискорить процедуру, але не підмінює собою існуючі права громадян. Насамперед, від введення єдиної й персоналізованої форми страхування виграють громадяни, тому що вона полегшує тривале перебування за кордоном, включаючи відпустки. Користь від введення уніфікованої карти одержують три основні групи: застраховані, служби, що забезпечують медичні послуги (лікарі, медичні установи й т.д.), служби соціального захисту, як країни, що видала карту, так і країни перебування. Всі ці три групи виграють від введення такого типу карт. Така страховка повністю замінить форму E 111, що страхує під час перебування у відпустці або діловій поїздці в будь-якій країні ЄС, і в наслідку замінить всі інші форми, необхідні для тривалого перебування за кордоном робочих мігрантів, водіїв-дальнобійників, студентів, людей, що шукають роботу в іншій країні.

Власники страховки одержують основну перевагу від нових карт, тому що скорочуються витрати по зверненню до відповідних установ у країні перебування за новими документами перед кожною тривалою поїздкою. Паперова тяганина, пов'язана з відвідуванням лікарів і лікувальних установ за кордоном буде зведена до мінімуму. Страховим компаніям не прийде працювати з документами, неграмотно заповненими й утримуючими недостовірними даними, як це відбувається зараз. Введенням електронної системи ще більше спростить процедуру. Служба соціального захисту одержить вигоду від вірогідності даних внесених у карту.

Загальна модель із єдиною системою європейською системою знаків необхідна для забезпечення негайного розпізнавання такої карти всіма службами, взаємодіючими із системами охорони здоров'я, незалежно, де перебуває власник карти. Гарантією того, щоб карта буде легко зчитана, виступає зашифровка наявної інформації. Дані в карті повинні бути легко читаемі незалежно від мови користувача. Спочатку на картах буде представлена візуальна інформація, надалі можлива перехід на електронні карти. Країна, випускаюча карту, буде відповідальна для вживання необхідних заходів проти обману й зловживання. Такі обережності гарантують дотримання законності й матеріального забезпечення страховки. Такі карти можуть бути сполучені з національними медичними страховками, за умови існування системи медичного страхування в країні, або залишатися незалежними.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?