Курсова робота «Основні глобальні проблеми сучасного світу», 2008 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 17.11.2009 15:37 · від lallapalooza · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ І. Глобальні проблеми людства 1.1. Сутність та природа глобальних проблем 5 1.2. Ключові глобальні проблеми сучасності 8 РОЗДІЛ ІІ. Основні глобальні проблеми сучасного світу та напрями міжнародної взаємодії у галузі їх вирішення 2.1. Міжнародні організації з вирішення глобальних проблем людства 2.2. Міжнародне співробітництво у вирішенні демографічних проблем 2.3. Міжнародне співробітництво у вирішенні екологічних проблем та проблем Світового океану РОЗДІЛ ІІІ. Вирішенні глобальних проблем сучасності 3.1. Україна у вирішення глобальних проблем сучасності 25 3.2. Міжнародне співробітництво у галузі реалізації проектів з подолання глобальних проблем сучасності. Висновки 34 Список використаних джерел 36

Висновок

Відомо, що природа - єдина і неподільна, а сучасне господарство - результат твзаємодії природи і суспільства. Отже, суспільство, господарство і природа -взаємопов'язані, зв'язок цей має глобальний характер, стан і доля кожного із компонентів - взаємозалежні.

Глобальні проблеми - виклик людському розуму. Піти від них неможливо. Їх можна тільки подолати. Причому подолати зусиллями кожної людини і кожної країни в жорсткій співпраці ради великої мети збереження можливості жити на Землі.

Історія еволюції життя на Землі - це історія загибелі величезного кількості видів тварин і рослин, яка відбувається в результаті того що виникає невідповідність між виробленими організмами формами пристосування до навколишнього середовища і самій цим середовищем. Саме специфіка розгортання історії, її закономірності приводять до тих або інших результатам дії людини на природу. Можна з достатньою підставою стверджувати, що людська діяльність, а також її продукти, сьогодні як ніколи, з одного боку сталі позитивною силою, що міняє лице Землі, з інший - спричинили виникнення глобальних проблем, загрозливих існуванню людства. Всі ці проблеми взаємозв'язані, одна проблема породжує іншу, і необхідний комплексний підхід до їх рішення на основі міжнародної співпраці. Так, вирішення екологічних проблем неможливо без рішення економічних; економічне відставання країн «третього миру» тісно пов'язано з різким зростанням народонаселення в них; не менш очевидно і те, що на загострення економічних і екологічних проблем вплинула гонка озброєнь.

Розв'язання глобальних проблем сучасності, забезпечення майбутнього людської цивілізації вимагають розробки і реалізації колективної програми економічної, воєнно-політичної безпеки людства. Фінансові засоби її здійснення пов'язані з процесом роззброєння, конверсією воєнного виробництва, а суб'єктами втілення її в життя є всі заінтересовані країни і народи світу.

Зважаючи на це, світова політика все більше зосереджує увагу на позитивному вирішенні глобальних проблем людства. Визначено коло стратегічних цілей, які підкріплюються політичними запобіжними засобами для більш швидкого й ефективного їх досягнення.

Розв'язання глобальних проблем сучасності, забезпечення май-бутнього людської цивілізації вимагають розробки і реалізації колективної програми економічної, воєнно-політичної безпеки людства. Фінансові засоби її здійснення пов'язані з процесом роззброєння, конверсією воєнного виробництва, а суб'єктами втілення її в життя є всі заінтересовані країни і народи світу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?