Реферат «Організація оцінки бізнесу в Україні», 2007 рік

З предмету Фінансовий менеджмент · додано 26.11.2009 13:49 · від prv1986 · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття та необхідність оцінки бізнесу 2. Методи оцінки бізнесу 3. Спеціальні випадки проведення оцінки бізнесу Висновок Перелік використаної літератури

Висновок

Розвиток ринкової економіки, відродження інституту приватної власності обумовлюють необхідність і можливість оцінки власності.

Оцінка - це визначення вартості об’єкту власності в конкретних умовах ринку в певний момент часу. Залежно від цілі оцінки, що проводиться, визначають різні види вартості: ринкову, інвестиційну, заставну, страхову, ліквідаційну, вартість відтворювання, заміщення, ефективну вартість. Будь-який вид вартості, що розраховується оцінювачем, є не історичним фактором, а оцінкою конкретного об’єкту власності в даний момент відповідно до вибраної цілі. Будь-який вид оцінної вартості виражає ринковий погляд на вигоду, яку має власник даного об’єкту або покупець на момент оцінки. Основою вартості будь-якого об’єкту власності є його корисність.

Бізнес - це конкретна діяльність, організована в рамках певної структури. Головною ціллю такої діяльності є отримання доходу.

Як всякий товар, бізнес володіє корисністю для покупця, і це робить можливим визначення вартості бізнесу як особливого товару. На величину вартості бізнесу роблять вплив численні фактори, Вони включають мотивації покупців і продавців, продуктивність бізнесу, стан навколишнього фінансово-економічного середовища. Вартість бізнесу уособлює в собі вплив фізичних, фінансово-економічних, соціальних і політико-правових факторів як в даний час, так і в прогнозованому майбутньому.

Процес оцінки базується на певних принципах і стандартах.

Основними принципами оцінки є: принцип корисності або прибутковості, принцип заміщення, очікування або передбачення, принцип ефективного внеску, залишкової продуктивності, граничної продуктивності, відповідності вимогам ринку.

Оцінювач працює по замовленнях державних органів, підприємств, банків, інвестиційних, страхових інститутів, податкових інспекцій, а також громадян. В своїй діяльності він керується певними правовими, професійними і етичними нормами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення