Курсова робота «Організація податкового контролю в Україні», 2009 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 17.11.2009 13:13 · від Dioxide · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Теоретичні засади податкового контролю Розділ ІІ. Органи податкового контролю та удосконалення їх діяльності Розділ ІІІ. Основні види податкових правопорушень та способи їх здійснення Висновки Список використаної літератури

Висновок

Питання оподаткування завжди були й будуть актуальними для будь-якої держави. З проголошенням незалежності та з потребою забезпечувати себе необхідними фінансовими ресурсами для фінансування найважливіших сфер діяльності Україна приступила до створення системи загальнодержавних і місцевих податків, зборів, інших обов’язкових платежів. Процес формування податкової системи постійно супроводжувався і супроводжується податковим контролем.

Податковий контроль за своєю економічною суттю це функція управління, яка включає сукупність спостережень, перевірок за діяльністю об'єкта управління з метою оцінки обґрунтованості й ефективності прийняття рішень і результатів їх виконання в сфері оподаткування. Його суть розкривається у взаємозв'язку зі сферою застосування й сферою функціонування фінансів. Забезпечення режиму суворого додержання приписів норм податкового законодавства зобов'язаними суб'єктами податкових правовідносин є головною метою податкового контролю.

Створення й використання податкових надходжень бюджетів різних рівнів здійснюється під впливом різних як об'єктивних, так і суб'єктивних факторів. Цим і зумовлена об'єктивна необхідність податкового контролю як важливої сфери фінансової діяльності, інструменту впливу на становище й розвиток усієї економічної системи держави.

Від ступеня ефективності контрольної діяльності органів, що здійснюють податковий контроль, безпосередньо залежить рівень доходів бюджетів та державних цільових фондів. Податковий контроль виступає гарантією задоволення публічних майнових інтересів та важливим чинником соціально-економічної стабільності держави, її фінансової безпеки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?