Курсова робота «VIP - страхування», 2009 рік

З предмету Страхування · додано 16.11.2009 10:10 · від квіточка · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Доцільність та значущість VIP- страхування 6 2. Страхові продукти для VIP- клієнтів: 2.1. Медичне страхування 12 2.2. Автотранспортне страхування 20 2.3. Страхування майна і відповідальності 26 3. Зарубіжний та вітчизняний досвід VIP- страхування 34 Висновки 40 Список використаної літератури 42

Висновок

Надання і розроблення страхових послуг для «особливих» клієнтів – це кропітка і тяжка справа, яку вітчизняні страхові компанії тільки починають розпізнавати.

Перспективним напрямком розвитку страхового бізнесу, на мою думку, є формування страхового ринку VIP – клієнтів туристичних фірм, для яких страхування буде здійснюватися в комплексі: страхування депозиту, платіжної картки, особисте медичне страхування, страхування від нещасного випадку й обов’язкове страхування всього комплексу туристичних послуг. У найближчі 5 років кількість страхових компаній, які займаються туристичним страхуванням зросте. Стимулюватиме розвиток туристичного ринку зростання кількості туристів, зростання платоспроможності клієнтів, усвідомлення клієнтами необхідності страхового захисту, підвищення рівня якості страхових послуг, розробка нових страхових продуктів, зростання попиту з боку фізичних та юридичних осіб, активізація рекламної діяльності страхових компаній, удосконалення технічної сегментації ринку, проведення маркетингових досліджень та підтримка з боку держави.

Понад із обов’язковими видами страхування, які стосуються виключно туристів, існує та зберігається потреба у страхуванні майнових ризиків (нерухомість, автомобілі). В майбутньому слід прогнозувати впровадження карток, де послуги банківські, страхові та туристичні будуть об’єднуватися в один продукт, для задоволення потреб клієнтів, які не обмежені у витратах та цінують якість та комфорт.

Таким чином, ринок туристичних послуг, а разом із ним і страховий ринок виходять на якісно новий рівень, який передбачає поєднання інтересів та взаємовигідне співробітництво. У цьому напрямку необхідні нові наукові дослідження, які б від слідували наявні тенденції та спрямовували страхові компанії на розробку нових страхових продуктів для задоволення потреб туристів.

Звісно, потрібно страховим компаніям удосконалювати рівень надання страхових послуг для VIP – клієнтів, оскільки від цього залежить їх репутація і подальший розвиток. Це може бути залучення нових кваліфікаційних працівників, навчання та перепідготовку вже існуючих в компанії, можливо залучення зарубіжних кадрів не тільки для співпраці, а й підвищення рівня підготовки в компанії в цілому. Адже персонал страхової компанії – це її обличчя.

Загалом, розвиток страхування не повинен обмежуватися лише поповненням резервів страховиків лише за рахунок VIP – клієнтів, хоча вони є досить вигідними з точки зору розвитку і економічної стабільності. Але як ми могли прослідкувати з точки зору зарубіжного досвіду, то вітчизняним страховикам досліджувати і пізнавати цей сегмент страхового ринку ще доведеться досить напружено, адже перспективи роботи будуть продовжувати зростати.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?