Курсова робота «Безпека експлуатації автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій», 2009 рік

З предмету Автомобілі · додано 15.11.2009 21:07 · від Anton · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Вступ 2.Компресорні установки: пуск і експлуатація 3.Компресорні установки: технічне обслуговування і ремонт 4.Установки осушки газу 5.Ємкості, що працюють під тиском 6.Газопроводи й арматура 7.Інше устаткування АГНКС 8.Заправлення автотранспорту стиснутим природним газом 9.Газонебезпечні роботи на АГНКС 10.Експлуатація і технічне обслуговування АГНКС М-45 гаражного типу 11.Висновок 12.Використана література

Висновок

До роботи на АГНКС допускаються особи, що пройшли спеціальну підготовку по вивченні устрою станції, що засвоїли правила експлуатації і технічного обслуговування станції і які одержали посвідчення на право експлуатації устаткування АГНКС.

Варто пам'ятати, що експлуатація устаткування при параметрах, що відрізняються від вимог технічної документації на АГНКС, забороняється.

Монтаж, валадка і проведення експлуатаційних іспитів АГНКС проводяться, як правило, спеціалізонаними організаціями, що мають дозвіл на проведення цих робіт від підприємства - виробника станції, при безпосередньому контролі предстанника організації-виробника.

Тривала і надійна робота АГНКС залежить від якості виготовлення вузлів і деталей, якості проведення монтажно-складальних робіт і від правильної експлуатації. Для забезпечення правильної експлуатації обслуговуючий персонал АГНКС повинен чітко виконувати усі вимоги і вказівки, що містяться в технічній документації (паспорти і формуляри основного устаткування, креслення і схеми, технічні умови й акти іспитів, інструкції з експлуатації, технічного обслуговування, пускові й обкатці й ін.), у відповідних Держстандартах і відомчих нормативних документах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?