Курсова робота «Аналіз форм та систем оплати праці та розгляд основних заходів та методів щодо вирішення проблем, пов’язаних з нею», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 15.11.2009 20:25 · від Ганна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Оплата праці, її суть, форми та системи 5 1.1. Економічна суть оплати праці 5 1.2. Форми та системи оплати праці 8 1.2.1. Погодинна форма оплати праці 11 1.2.2. Відрядна форма оплати праці 13 1.2.3. Система надбавок, доплат та премій працівникам 19 Розділ 2. Сучасний стан оплати праці в україні 21 2.1. Соціально-економічні аспекти оплати праці в україні 21 2.2. Основні тенденції сучасного стану ринку праці 24 Розділ 3. Шляхи та методи вирішення проблем системи оплати праці в україні 26 3.1. Державне регулювання оплати праці 26 3.2. Заходи щодо реформування оплати праці 30 Висновок 33 Бібліографічний список 34 Додатки 36

Висновок

У системі стимулювання праці ведуче місце займає заробітна плата. Вона є головним джерелом підвищення благоустрою робітників, оскільки складає три чверті їхніх доходів. Заробітна плата робітників та службовців підприємств і організацій являє собою їхню частку у фонді індивідуального споживання національного доходу в грошовому вираженні. Оплата праці в нашій країні грає двояку функцію: з одного боку, є головним джерелом доходів працівників і підвищення їхнього життєвого рівня, з іншого боку – основним важелем матеріального стимулювання росту і підвищення ефективності виробництва. Основним напрямком удосконалення всієї системи організації заробітної плати є забезпечення прямої і твердої залежності оплати праці від кінцевих результатів господарської діяльності трудових колективів. У рішенні цієї задачі важливу роль грає правильний вибір і раціональне використання форм і систем заробітної плати.

Форми і системи заробітної плати являють собою способи установлення залежності величини заробітної плати робітників від кількості і якості витраченої ними праці за допомогою сукупності кількісних і якісних показників. Основним призначенням форм і систем оплати праці є забезпечення правильного співвідношення між мірою праці і мірою його оплати.

Вимірниками витрат праці є робочий час і кількість виготовленої продукції (виконаних операцій).

Згідно з цим на підприємствах галузей матеріального виробництва застосовуються дві форми оплати праці робітників – погодинна і відрядна. При погодинній оплаті мірою праці виступає відпрацьований час, а заробіток робітника нараховується відповідно до його тарифної ставки (виходячи з привласненого розряду) чи окладом за фактично відпрацьований час. При відрядній оплаті мірою праці є вироблена робітником продукція (виконаний об'єм робіт), тому його заробіток прямо залежить від кількості і якості зробленої продукції, тобто нараховується за кожну одиницю продукції - штуку, кілограм, метр і т.д., виходячи з установленої відрядної розцінки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?