Курсова робота «Облік доходів і витрат основної діяльності підприємства», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 15.11.2009 00:17 · від Ксюша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Теоретичні і методологічні основи бухгалтерського обліку доходів і витрат основної діяльності 1.1. Нормативне регулювання бухгалтерського обліку доходів і витрат основної діяльності підприємства 1.2. Визнання, оцінка і класифікація доходів і витрат основної діяльності підприємства з метою бухгалтерського обліку 1.3. Стан проблеми бухгалтерського обліку доходів і витрат основної діяльності підприємства 1.4. Задачі бухгалтерського обліку і формування облікової політики у відношенні доходів і витрат основної діяльності підприємства 2. Організація бухгалтерського обліку доходів і витрат основної діяльності на підприємстві 2.1. Структура об’єкта та вплив галузевих особливостей підприємства на організацію бухгалтерського обліку доходів і витрат основної діяльності 2.2. Первинний облік доходів і витрат основної діяльності 2.3. Синтетичний облік доходів і витрат основної діяльності 2.4. Аналітичний облік доходів і витрат основної діяльності 3. Складення журналу господарських операцій 4. Особливості податкового обліку доходів і витрат основної діяльності і складання податкової звітності 5. Розрахунок відстрочених податків і складання фінансової звітності Висновки Перелік посилань

Висновок

У зв’язку з переходом до ринкових відносин, а також переходом на міжнародну систему обліку та звітності в Україні ставляться все більші й більші вимоги до обліку, зокрема бухгалтерського, приймаються нові форми звітності та порядок їх подання, згідно вимог міжнародних стандартів. Зміни, що є в господарському механізмі роблять актуальною проблему підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання, а отже зростає роль контрольно-аналітичних функцій обліку, значення різних видів аналізу відповідних показників господарської діяльності.

У зв’язку з виходом на міжнародну арену торгівлі та економічних зв’язків та новими економічними вимогами, важливе значення відіграє стан роботи підприємства чи організації, ефективність їх праці та особливо важливим є результат фінансово-господарської діяльності: у вигляді прибутків або збитків.

Для досягнення високих фінансових результатів і управління процесом їх формування важливе значення має організація бухгалтерського обліку. У процесі виконання курсової роботи вивчалися теоретичні засади економічної суті доходів, витрат, втрат і фінансових результатів. Економічна суть перелічених категорій є базою для організації обліку. Зміст і номенклатура статей доходів, витрат і втрат є підставою для аналітичного обліку фінансових результатів.

Первинними документами з обліку доходів основної діяльності виступають: прибутковий касовий ордер, виписка банка, рахунок-фактура, товарно-транспортна накладна, накладна-вимога на відпуск (внутрішнє переміщення) матеріалів та інші.

Рахунки класу 7 "Доходи і результати діяльності" призначені для узагальнення інформації про доходи від операційної, інвестиційної і фінансової діяльності підприємства, а також від надзвичайних подій. Склад доходів та порядок їх визнання визначаються відповідними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку. Облік доходів від основної діяльності ведеться на рахунку 70 "Доходи від реалізації".

Для узагальнення інформації про витрати основної діяльності підприємства призначені такі рахунки: 90 "Собівартість реалізації", 91"Загальновиробничі витрати", 92"Адміністративні витрати", 93"Витрати на збут".

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення