Курсова робота «Класифікація судових експертиз», 2007 рік

З предмету Право · додано 13.11.2009 20:26 · від marina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ I. Класифікація судових експертиз різними науковцями 1.Класифікація за Л.Е.Ароцкер 2.Класифікація за Е.Р.Россинською 3.Класифікація за В.К.Лісиченко 4.Класифікація за О.Р.Шляховим 5.Думки щодо класифікації іншими науковцями 6.Класифікація за «Інструкцією про призначення та проведення судових експертиз» Розділ II. Характеристика основних видів судових експертиз 1.Криміналістичні експертизи 2.Судові медичні і судові психофізіологічні експертизи 3.Судові інженерно-технічні експертизи. 4.Судові інженерно-транспортні експертизи 5.Судово-біологічні експертизи 6.Судово-екологічні експертизи 7.Інженерно-технологічні експертизи 8.Експертизи судово-сільськогосподарські 9.Експертизи судово-мистецтвознавчі Висновки Список використаних джерел та літератури

Висновок

Як видно зі змісту даної роботи, приведеної класифікації, розподіл експертиз по родах, видах і по ступеню формування класу далеко не однорідно. Це не випадково. Ряд класів формувалися десятиліттями (криміналістичні, судово-медичні), інші знаходяться у стадії становлення.

Я намагалась дати оптимальне уявлення про сучасний стан судових експертиз, позначити створювані експертизи, що намічаються. Не слід забувати, що створення кожного роду (вигляду) експертизи починається з епізодичних її проведень. Після того, як експертиза доведе не випадковий, а закономірний (систематичний) характер звернення до її послуг, починається її розвиток як науково-практичній області знань:

- узагальнюється практичний (емпіричний) матеріал, пов'язаний з її проведенням;

- створюються теоретичні обґрунтування даного роду (вигляду), визначаються предмет, об'єкти, завдання;

- розробляються методики дослідження об'єктів.

Все це знаходиться в прямій залежності від потреб слідчої і судової практики. Саме вона визначає необхідність тих або інших наукових (технічних, мистецтвознавчих) досліджень, які необхідні для встановлення обставин, що мають значення для розслідування або судового розгляду.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?