Курсова робота «Аналіз використання прибутку підприємства», 2009 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 11.11.2009 19:47 · від Лина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Економічна суть та види прибутку підприємства 4 Розділ 2. Методика та інформаційна база аналізу прибутку підприємства 10 Розділ 3. Аналіз використання прибутку ТзОВ «» 16 2.1. Аналіз діяльності ТзОВ «» 16 2.2. Аналіз динаміки фінансових результатів ТзОВ «» 21 2.3. Аналіз розподілу та використання чистого прибутку ТзОВ «» 24 2.4. Резерви підвищення та шляхи ефективного використання прибутку підприємства 28 Висновок 37 Список використаної літератури 38 Додатки 39

Висновок

В даній роботі було розглянуто особливості аналізу використання прибутку підприємства на прикладі ТзОВ «», який включав дослідження економічної сутності прибутку підприємства, його розподілу та використання, здійснення аналізу діяльності ТзОВ «», проведення аналізу фінансових результатів ТзОВ «», здійснення аналізу розподілу та використання чистого прибутку ТзОВ «».

Прибуток являється найважливішим показником фінансових результатів. Ріст прибутку складає фінансову базу для самофінансування, розширення, відтворення, рішення проблем, соціальних та матеріальних потреб трудових колективів. За рахунок прибутку виконується частина зобов’язань ТзОВ «» перед бюджетом, банками та іншими підприємствами та організаціями.

При аналізі розподілу та використання прибутку ТзОВ «» з’ясувалося, що за останні три роки зменшилось в структурі розподілу прибутку спрямування його на виробничий розвиток. Що стосується дивідендної політики ТзОВ «», то вона в цей період носила постійний характер. Коефіцієнт дивідендних виплат залишався стабільний.

Отже здійснивши аналіз використання прибутку ТзОВ «» можна зробити висновок, що в результаті зниження інвестиційної діяльності підприємства, можуть виникнути певні загрози подальшому господарському розвитку ТзОВ «».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення