Дипломна робота «Управління збутовою діяльністю підприємства», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 10.11.2009 22:56 · від Lena · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1.теоретичні основи управління збутовою Діяльністю підприємства 1.1. Сутність поняття збутової діяльності підприємства 1.2. Організація збутової діяльності 1.3. Методи підвищення ефективності збутової діяльності підприємства Розділ 2. Обгрунтування шляхів підвищення Ефективності управління зутовою діяльнвстю Підприємства 2.1. Загальна характеристика ЗАТ «Акумуляторний завод «SADA» та результатів його діяльності 2.2. Аналітична оцінка ефективності процесів збуту на підприємстві 2.3. Рекомендації щодо підвищення економічної ефективності збутової діяльності ЗАТ «Акумуляторний завод «SADA» Висновки та рекомендації Список використаної літератури В роботі відсутні додатки, проте по тексту є посилання на літературу.

Висновок

Для організації комерційної діяльності по реалізації готової продукції на підприємствах створюється служба збуту.

Сучасна система збуту товарів - ключова ланка маркетингу і свого роду фінішний комплекс у всій діяльності фірми по створенню, виробництву і доведенню товару до споживача. Власне, саме тут споживач або визнає, або не визнає всі зусилля фірми корисними і потрібними для себе і, відповідно, купує або не купує її продукцію чи послуги. Тому підприємству під час організації служби збуту необхідно вирішити велику кількість проблем:

- планування майбутніх витрат на збут продукції,

- вибір оптимальних каналів розподілу продукції та ефективне управління ними,

- розподіл функцій між посередниками,

- організація маркетинг-логістики,

- контроль збуту,

- стимулюючі заходи,

- підбір торгового персоналу та ін.

Керівництво підприємства особливо зважено проводить вибір системи каналів розподілу продукції, враховуючи велику кількість нюансів у цьому питанні. Для більшості ринків фізична і/або психологічна відстань між виробниками і кінцевими користувачами така, що ефективне узгодження попиту і пропозиції вимагає наявності посередників. Необхідність збутової мережі обумовлена тим, що виробник неспроможний прийняти на себе всі обов'язки і функції, витікаючи з вимог вільного обміну відповідно до очікувань потенційних споживачів. Звернення до посередників означає для фірм втрату контролю над певними елементами процесу комерціалізації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали