Реферат «Ринок капіталу та його особливості в ринковій економіці», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 09.11.2009 20:11 · від Юра · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 I. Економічна та соціальна важливість ринку капіталу 10 2.1. Економічні функції ринку капіталу 10 2.2. Соціальні функції ринку капіталу 11 2.3. Ринок капіталу та банки 11 III. Поточна ситуація та проблеми на ринку капіталу в Україні 13 3.1. Поточна ситуація 13 3.2. Поточні проблеми на ринку капіталу в Україні 14 Висновки 16 Список використаної літератури 17

Висновок

Наявність чіткого тлумачення та структури ринку капіталу дозволяє створити дієві механізми акумуляції, розподілу та перерозподілу вільних фінансових ресурсів серед галузей економіки, це в свою чергу надасть можливість економіки України вийти на якісно новий рівень свого розвитку, адже як показує світовий досвід, ефективне функціонування кредитного ринку і ринку цінних паперів в ринку капіталу забезпечує ефективне використання вільних фінансових ресурсів та стійкі темпи зростання економіки держави.

Фінансовий сектор дуже важливий для економічного розвитку України. Тому уряд має приділяти достатньо уваги поточному стану сектора та його компонентів. В українському банківському секторі протягом останніх років спостерігається суттєвий прогрес, тоді як досягнення ринку капіталу все ще залишають суттєвий простір для подальшого розвитку. Таким чином, економічна політика має сконцентруватись на пожвавленні розвитку ринку капіталу. Єдиний спосіб прискорити розвиток цього ринку, це одночасно спрямувати свої зусилля на розвиток обох сторін ринку, пропозиції капіталу та попиту на нього; всі спроби, спрямовані тільки на одну сторону ринку приречені на невдачу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?