Реферат «Професійне навчання в зарубіжних країнах», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 09.11.2009 20:01 · від Юра · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 I. Зарубіжний досвід професійної освіти 4 Зарубіжний досвід та програмні продукти в професійній освіті 4 Досвід Німеччини у професійній освіті 4 Фінансування профпідготовки роботодавцями (досвід Франції) 6 II. Професійне навчання в зарубіжних фірмах 7 Висновок 10 Список використаної літератури 11

Висновок

Політика в у сфері професійної освіти зарубіжних країн спрямована на одержання кожним громадянином професії (спеціальності) і підтримки високого його професійного рівня протягом всього трудового життя. Вона характеризується зближенням двох систем – системи професійної освіти і системи зайнятості. Від того, наскільки точно знайдено баланс інтересів між потребами роботодавців в нових робітниках (фахівцях) і попитом на навчальні професії, за якими навчальні заклади готуватимуть своїх учнів, залежить благополуччя всього суспільства.

Порядок одержання навчальних професій, їх диференціація, визнання, а також структура і дидактика побудови процесу навчання молоді вважаються головними напрямами політики у сфері професійної освіти. Тому найбільш ефективною формою для одержання якісної професійної освіти в західних країнах визнане навчання в рамках дуальної системи.

Особливе значення в справі розроблення тих чи інших аспектів політики та стратегії в сфері професійної освіти має процес узгодження позицій і співпраця представників роботодавців і профспілок, державних і недержавних структур.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?