Реферат «Головні стратегії ефективного менеджменту», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 09.11.2009 19:58 · від Юра · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 I. Етапи ефективного менеджменту та необхідні умови ефективного менеджменту 4 II. Технології ефективного менеджменту 10 2.1. Технологія постановки цілі 10 2.2. Технологія визначення стратегії досягнення і засобу винагороди 10 2.3. Технологія винагороди для знову прийнятих співробітників 11 2.4. Технологія для "нестаранних підлеглих" 12 2.5. Технологія керування шефом 13 Висновок 17 Список використаної літератури 18

Висновок

Отже, для того, щоб домогтися успіху, ефективний менеджер повинний по-перше, визначити стратегічні цілі і систему цінностей фірми; по-друге, вибрати стратегії їх досягнення, необхідні для реалізації стратегічних цілей; по третє, реалізувати стратегічні програми, використовуючи систему винагороди за результати; по-четверте, використовувати технології ефективного менеджменту і психофізичні технології ефективної комунікації; по-п'яте, збалансувати стратегічний і ситуаційний ресурс персоналу фірми, що необхідно для довгострокового успіху.

Сучасний ефективний менеджер повинен приділяти величезну увагу людським ресурсам, про які в нашій країні керівники згадують у самий останній момент або не згадують зовсім. Застосування різноманітних засобів винагороди і налагодження ефективних комунікацій із співробітниками можуть принести набагато більший ефект, чим це може показатися на перший погляд. Професійно застосовуючи на практиці розглянутий у даному рефераті комплекс стратегій, технологій і тактик, постійно підвищуючи рівень управлінської культури, прямуючи до самоствердження, а не до саморепрезентації, збільшуючи число стратегій мислення і вкладаючи засоби в персонал та ідеї, менеджер стає дійсно ефективним, що приносить ріст і процвітання його фірмі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?