Курсова робота «Інноваційний менеджмент», 2008 рік

З предмету Іноваційний менеджмент · додано 08.11.2009 19:54 · від Ксюша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Генерація інноваційної ідеї 5 2. Маркетингове дослідження ринку: 2.1. Характеристика паску «Чоловік завжди поруч» 7 2.2. Оцінка потреб споживачів 9 2.3. Формування стратегії маркетингу 12 2.4. Проведення SWOT-аналізу фірми 13 3. Комплексна оцінка економічної ефективності інноваційного проекту 15 Висновки 20 Використана література 21 Додаток А 22

Висновок

В процесі виконання даної курсової роботи я набула навичок застосування теоретичних знань для вирішення проблеми розробки інноваційної ідеї започаткування власного бізнесу і доведення її до привабливої інвестиційної пропозиції.

Мною була розроблена ідея створення паска який буде визначати місцезнаходження вашого чоловіка та сина, надана детальна характеристика даного продукту та зазначені його конкурентні переваги, проведене соціальне опитування потенційних споживачів та маркетинговий аналіз ринку та здійснено розрахунки з комплексної оцінки економічної ефективності інноваційного проекту.

Загалом зазначений новий продукт має позитивне соціальне значення для жінок з високим рівнем доходності в яких чоловіки постійно знаходяться на роботі, чи у відрядженні, та матерів які мають неслухняних синів. Для інвесторів даний проект також має економічну привабливість та прибутковість, про що свідчать проведені розрахунки основних показників оцінки економічної ефективності проекту.

Тож я вважаю, що основна мета курсової роботи та поставлені задачі виконані і розроблений проект вартий реалізації його у життя.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?