Курсова робота «Прес волого-теплової обробки CS-311», 2008 рік

З предмету Техніка, технології · додано 08.11.2009 05:16 · від La$eR · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Загальні відомості про процеси волого-теплової обробки швейних виробів 5 1.1. Призначення волого-теплової обробки 5 1.2. Операції волого-теплової обробки 5 1.3. Види теплоносіїв 8 1.4. Робочі органи гладильного устаткування 11 1.5. Режими волого-теплової обробки 18 1.6. Класифікація пресів 19 2.конструкторська частина 21 2.1. Технічна характеристика пресу CS-311 21 2.2. Загальне компонування елементів пресу та робота на ньому 22 2.3. Будова машини та принцип дії 24 3.розрахункова частина 26 4.організація робіт з даним видом обладнання 33 4.1. Організація робочого місця 33 4.2. Вимоги безпеки до технологічного обладнання 34 4.3. Техніка безпеки при роботі на пресах 35 Висновок 37 Список використаної літератури 38

Висновок

В курсовій роботі наведені основні відомості про процеси волого-теплової обробки. Розглянуті робочі органи гладильного устаткування, а також типи подушок пресів, які застосовуються на виробництвах. Класифікація та призначення пресів у загальному дає представлення про типи даного виду обладнання і режими їх використання.

Конструкторська частина містить конкретні дані про технічні характеристики і призначення пневматичного пресу для волого-теплової обробки, розташування і зображення зовнішніх органів регулювання, розглянуто його будову і принцип дії.

В розрахунковій частині приведено енергетичний розрахунок — рівняння теплового балансу пресу та передаточна функція, які характеризують втрати тепла, що підводиться до машини з парою і передається до оброблювального напівфабрикату; температури робочих органів пресу та потужність парового обігріву. Загалом це — 17 рівнянь.

Пояснювальна записка об'ємом 38 сторінок — включаючи 3таблиці та 3 рисунка, містить графічну частину — лист формату А1, на якому зображені кінематична схема та схема паропостачання пресу.

Останній розділ інформує про організацію робіт з даним видом обладнання, організація робочого місця, вимоги безпеки до технологічного обладнання і техніку безпеки при роботі з пресами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?