Курсова робота «Автоматизація процесів і устаткування волого-теплової обробки», 2009 рік

З предмету Техніка, технології · додано 08.11.2009 04:55 · від La$eR · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Загальна характеристика галузі легкої промисловості 3 1.1. Призначення волого-теплової обробки 3 1.2. Операції волого-теплової обробки 3 2. Опис технологічного процесу, який автоматизується, а також обладнання на якому він здійснюється 6 2.1. Класифікація пресів 6 2.2. Динамічні характеристики пресів волого-теплової обробки 8 2.3. Прес для волого-теплової обробки швейних виробів 10 3. Автоматизація процесів волого-теплової обробки 12 3.1. Принципи створення автоматизованого устаткування для ВТО 12 3.2. Гідроавтоматика пресів для волого-теплової обробки 14 4. Елементи і їх робота, з яких складається автоматична система 16 4.1. Засоби для об'єктивного контролю і регулювання режимів роботи устаткування і кількісної оцінки якості результатів технологічного процесу 16 4.2. Фотоелектричні датчики 20 4.3. Датчики температури 22 4.4. Датчики тиску 27 4.5. Датчики вологості 28 Список використаних джерел 30

Висновок

Більшість операцій волого-теплової обробки виконують на пресах різної конструкції. Преси в порівнянні з іншими видами устаткування волого-теплової обробки забезпечують більш високу продуктивність праці, гарну якість обробки виробів і можливість досягнення високого рівня автоматизації режимів обробки.

Для виконання операцій волого-теплової обробки застосовується велика кількість різних видів гладильних пресів як для внутрішньопроцесної, так і для остаточної обробки напівфабрикатів і виробів. На швейних підприємствах для ефективного використання пресів, поліпшення якості обробки й зовнішнього вигляду виробів, а також для створення нормальних умов роботи ділянки волого-теплової обробки й обробки виробів в цілому виділені в самостійні цехи. Це дозволило створити постійні лінії пресів для обробки виробів певних видів: чоловічих і жіночих пальто, чоловічих вовняних костюмів, чоловічих сорочок і т.д.

За рівнем механізації й автоматизації гладильні преси можна розбити на дві групи:

1) з ручним або ножним приводом без автоматизації режимів обробки;

2) з електромеханічним, пневматичним або гідравлічним приводами.

Усі гладильні преси залежно від зусилля пресування можна умовно розділити на легкі (до 10 кН), середні (15—20 кН) і важкі (більше 30 кН).

У технологічних процесах використовуються нові вітчизняні й закордонні преси, у яких технологічна пара (поряд з електронагрівом) служить для зволоження й нагрівання напівфабрикату, а вакуум-відсмоктування — для його просушування й охолодження. Такі преси значно ефективніші пресів старої конструкції й забезпечують високу якість виконання операцій. Застосування технологічної пари й вакуум-відсмоктування збільшує продуктивність устаткування в середньому на 50 %, а при окремих операціях — у 2—3 рази.

У пресах старих конструкцій із пневматичним або гідравлічним приводом і електрообігрівом загального призначення ПЛПм, ПСПм, ТПП і ГП-2,5 зволоження напівфабрикату проводиться розпиленою водою й немає вузлів для інтенсифікації сушіння й охолодження.

У пресах марок ПЛЦ, ПСЦ, ПТЦ, ПЛП-1, ПСП-1 і ПГП-1 використовуються пара для зволоження й нагрівання напівфабрикату, вакуум-відсмоктування для інтенсифікації їх просушування й охолодження й електронагрівальні елементи для досягнення необхідної температури гладильної поверхні верхньої подушки пресу.

Преси ПЛЦ, ПСЦ і ПТЦ призначені для волого-теплової обробки всіх видів одягу на швейних фабриках, що розташовують промисловими установками для виробництва стисненого повітря, технологічної пари й вакуум-відсмоктування.

Преси ПЛП-1 і ПСП-1 мають індивідуальні системи вакуум-відсмоктування й можуть застосовуватися на підприємствах, де немає промислових установок вакууму. Усі ці преси обладнані пневматичними приводами. Прес ПГП-1 має гідравлічний привід і вбудований індивідуальний парогенератор та вакуум-відсмоктування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?