Курсова робота «Калькулювання собівартості продукції (ЛПУ)», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 06.11.2009 21:19 · від Коля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Теоретична частина 5 1.1. Концепція центрів та обліку відповідальності 5 1.2. Оцінка діяльності центрів відповідальності 9 1.3. Трансфертне ціноутворення 28 2. Розрахункова частина 35 2.1. Вхідні дані для розрахункової частини 35 2.2. Виконання розрахункової частини 39 Висновки 53 Список використаної літератури

Висновок

В даній курсовій роботі розглянуто тему “ Калькулювання собівартості продукції ”. Ця тема є досить актуальною в наш час, оскільки кожне підприємство, яке виготовляє продукцію, виконує певні роботи чи надає послуги повинно знати, як визначати собівартість його виробів, щоб встановити ціну, яка дасть змогу не лише окупити свої витрати, але й отримати прибуток від своєї діяльності.

В теоретичній частині розкрито питання “Організації обліку витрат за центрами відповідальності”. Завданням обліку за центрами відповідальності є не так контроль, як допомога в організації самоконтролю, оскільки загальновідомо, що жодна людина не стане порушувати вигідні для неї умови й критерії діяльності. Отже, головною метою обліку відповідальності є допомога менеджерам у складанні звітів про виконання бюджетів та оцінюванні результатів діяльності.

У виконаній курсовій роботі розподілено витрати, за допомогою яких визначено одні з найголовніших чинників в цій роботі - це собівартість, яка становить 200006,2 грн. На основі собівартості реалізованої продукції я визначив дохід, при обсязі реалізації на суму 556959,668грн. На основі визначених показників визначено точку беззбитковості в натуральних одиниця яка складає 166 од. вона показує, що нам небажано виробляти менше виробів ніж 166 од. інакше ми не покриємо своїх витрат і отримаємо збитки; ціна одиниці 1071,07 грн. – ця ціна показує за якою оптимальною ціною нам потрібно продавати свої вироби. Витрати на виготовлення беззбиткового обсягу 166 од. складають 177797,62 грн.

Метою даної роботи є набуття практичних навичок з ведення обліку і розподілу витрат на виробництво продукції (зокрема групування витрат за економічними елементами, статтями калькуляції), складання калькуляції за системою повних і змінних витрат, визначення обсягу беззбиткового виробництва продукції, побудови функції витрат та планування прибутку підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення