Курсова робота «Провадження у справах неповнолітніх», 2007 рік

З предмету Право · додано 06.11.2009 19:16 · від Назар · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Глава 1. Загальна характеристика особливостей провадження у справах неповнолітніх 4 Глава 2. Предмет доказування у справах неповнолітніх 6 Глава 3. Специфіка досудового слідства у справах неповнолітніх 9 Глава 4. Особливості судового розгляду справ щодо неповнолітніх. Застосування примусових заходів виховного характеру 17 Глава 5. Ювенальна юстиція в Україні: перспективи розвитку 31 Висновки 38 Список використаної літератури 39

Висновок

Із сказаного вище можна зробити висновок, що наявність особливого провадження у справах про злочини неповнолітніх зумовлено необхідністю досягнення таких цілей:

1) кримінологічної:

— полягає у запобіганні злочинам неповнолітніх, бо злочинність як соціальне - явище, "рекрутує" із неповнолітніх нових злочинців;

2) правових:

— встановлення істини у кримінальних справах для правильного, а, отже, і справедливого їх вирішення;

— забезпечення належної правової захищеності неповнолітнього обвинуваченого.

Під час досудового слідства особливості провадження стосуються або всієї стадії (обов'язковість провадження досудового слідства; провадження його слідчими органів внутрішніх справ; можливість виділення справи про злочин неповнолітнього в окреме провадження), або окремих процесуальних дій (пред'явлення неповнолітньому обвинувачення; його допиту; давання доручень органу дізнання; закінчення досудового слідства).

Процесуальні особливості провадження, здійснюваного у зв'язку із вчиненням неповнолітніми злочинів (суспільно небезпечних діянь), стосуються обох стадій досудового провадження — порушення кримінальної справи і досудового слідства. У стадії порушення кримінальної справи особливості провадження виявляються на етапах прийняття заяв, їх перевірки (в основному — відібрання пояснень) і вирішення (прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?