Курсова робота «Фінансове планування на підприємствах в умовах ринку», 2007 рік

З предмету Фінанси · додано 06.11.2009 13:35 · від Юрчик · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Поняття фінансового планування 5 1.1. Зміст, завдання та призначення фінансового планування 5 1.2. Методи фінансового планування 6 Розділ 2. Види фінансового планування та їх характеристика 9 2.1. Бізнес-план 9 2.2. Зміст фінансового планування 11 2.3. Оперативне фінансове планування 14 Розділ 3. Фінансове планування на промислових та державних підприємствах 17 3.1. Фінансове планування на промислових підприємствах 17 3.2. Фінансовий план державного підприємства 21 Висновки 32 Список використаної літератури 34

Висновок

Отже, в даній курсовій роботі ми проаналізували зміст, завдання та призначення фінансового планування, виділили основні його методи та види та охарактеризували фінансове планування на промислових і державних підприємствах.

Вихідною складовою фінансового механізму є фінансове планування і прогнозування. За його допомогою залучаються інші структурні елементи фінансового механізму, такі як фінансові показники, норми і нормативи, ліміти, резерви, фінансові стимули.

У процесі фінансового планування визначаються обсяги фінансових ресурсів, які створюватимуться в державі в цілому, обсяги ресурсів, що зосереджуватимуться й розподілятимуться через бюджетну систему й інші фінансові інститути, а також тих, які перебуватимуть у розпорядженні підприємницьких структур і населення.

Отже, фінансове планування - діяльність зі складання планів формування розподілу і використання фінансових ресурсів на рівні окремих суб’єктів господарювання, їх корпоративних об’єднань, галузевих структур, територіально-адміністративних одиниць, країни в цілому. Об’єктом фінансового планування є фінансові ресурси, що утворюються в процесі розподілу та перерозподілу ВВП, а результатом – різні види фінансових планів та прогнозів.

Підсумовуючи вищезазначене, можна сказати, що механізм фінансового планування тісно пов'язаний з особливостями системи управління, в рамках якої здійснюється планування на мікроекономічному рівні. Мікроекономічний суб’єкт самостійно встановлює пріоритети своєї діяльності, визначає потрібний обсяг фінансових ресурсів та вибирає умови господарювання. Регулювання з боку держави процесу фінансового планування відбулося у момент набуття чинності цим положенням.

Україна зробила лише перші кроки на шляху до створення законодавчого поля фінансового планування. Отож від науково виваженої фінансової політики держави стосовно законодавчого забезпечення усіх видів фінансового планування залежить сьогодні майбутнє мікроекономічного рівня, який, у свою чергу, суттєво впливатиме на розвиток держави в цілому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?