Курсова робота «Кредитні операції банків», 2008 рік

З предмету Банківська справа · додано 08.11.2009 15:40 · від Юрчик · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Сутність форми та види кредиту 1.1. Сутність та класифікація банківських кредитів 5 1.2. Принципи та умови кредитування 9 Розділ 2. Етапи процесу кредитування 2.1. Етапи кредитування 14 2.2. Оцінка кредитоспроможності позичальника 19 2.3. Визначення ціни кредиту 20 Розділ 3. Шляхи удосконалення методичних та організаційно-практичних основ забезпечення кредитів 3.1. Страхування, як форма запобіжних заходів кредитних ризиків 23 3.2. Застава майна, як організаційно-практична основа забезпечення кредитів 27 Висновки 30 Список використаної літератури 32

Висновок

Наша курсова робота на тему «Кредитні операції банків», складається з трьох розділів в яких ми висвітлили ряд питань і дійшли висновків, що :

1) Будь-який банк виконує низку функцій та операцій, а саме кредитні операції які ми розглянули в даній курсовій роботі, насамперед ми визначили сутність кредиту. Кредит - це позичковий капітал банку у грошовій формі, що передається у тимчасове користування на умовах забезпеченості, повернення, строковості, платності та цільового характеру використання. Відповідно кредитні операції банків полягають у розміщенні банками від свого імені, на власних умовах та на власний ризик залучених коштів юридичних осіб (позичальників) та громадян.

2) Важливе значення для ефективної організації кредитних відносин між банками і клієнтами мають принципи банківського кредитування, а саме: строковість повернення, цільовий характер, забезпеченість та платність кредиту, які ми розглядали та охарактерезовували в першому розділі даної курсової роботи.

3) Кредитування в комерційних банках передбачає декілька етапів, кожен з яких забезпечує вирішення поставлених перед банком цілей і задач, що в свою чергу, закладаються в основу кредитної політики банку.

4) Важливим є забезпечити наданий кредит тобто до укладання кредитної угоди фахівець банку повинен ретельно проаналізувати кредитоспроможність потенційного позичальника, тобто його здатність своєчасно повернути позичку, вивчити фактори, які можуть спровокувати її неповернення.

5) Ціна банківського кредиту визначається через основний вид оплати за користування банківським кредитом тобто процентом. Поряд з процентом банки можуть установлювати комісію, що застосовується як додатковий елемент ціни банківського кредитування.

Взагалі базовою процентною ставкою за кредитами комерційних банків є облікова ставка центрального банку, за якою останній здійснює рефінансування комерційних банків. Базова процентна ставка може бути або вищою, або нижчою облікової ставки. В свою чергу облікова ставка центрального банку залежить від характеру його грошово-кредитної політики.

6) Удосконалення методичних та організаційно - практичних основ забезпечення кредитів безумовно має бути представлена конкретними видами страхування, зміст яких визначають умови надання кредитів. Але попри відмінності техніко - організаційного здійснення страхових операцій їх економічний сенс один : в усіх випадках кредитного страхування йдеться про захист кредиторів від імовірних втрат.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення