Курсова робота «Розробка стратегічного та операційного планів маркетингу для відритого акціонерного товариства “Дніпропетровський агрегатний завод”», 2007 рік

З предмету Маркетинг · додано 06.11.2009 12:55 · від Мася · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Розробка стратегічного плану маркетингу для ВАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» 5 1.1. Обґрунтування стратегічних орієнтирів 5 1.2. Комплексний аналіз маркетингових можливостей ВАТ«Дніпропетровський агрегатний завод» 6 1.2.1. Тенденції розвитку ринку побутової техніки 6 1.2.2. Аналіз споживачів ринку 12 1.2.3. Структура збуту ВАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» 16 1.2.4. Аналіз конкурентного середовища на українському ринку побутової техніки 17 1.2.5. Оцінка впливу чинників зовнішнього середовища на діяльність ВАТ «ДАЗ» 21 1.2.6. SWOT-аналіз діяльності ВАТ «ДАЗ» 26 1.2.7. Оцінка конкурентоспроможності ВАТ «ДАЗ» 27 1.2.8. Аналіз господарського портфелю компанії за допомогою ВСG та General Electric 37 1.3. Формування стратегії для ВАТ «ДАЗ» 41 2. Розробка операційного плану маркетингу для пилососів «РАКЕТА» 42 2.1. Аналіз продукту ВАТ «ДАЗ» 42 2.2. План модифікації пилососу «РАКЕТА» 47 2.3. Ціноутворення пилососів «РАКЕТА» 48 2.4. Планування розподілу пилососів «РАКЕТА» 52 2.5. Розробка заходів просування пилососів «РАКЕТА» 54 Висновки 59 Список використаної літератури 61 Додатки 64

Висновок

В курсовій роботі був розроблений стратегічний план маркетингу для ВАТ «Дніпропетровський Агрегатний завод» та операційний маркетинговий план для пилососів марки «РАКЕТА». В результаті написання курсової роботи зроблені наступні висновки:

1. Діяльність ВАТ «ДАЗ» направлена на забезпечення пилососами «дешевого» сегменту споживачів з ціллю полегшення їх домашньої роботи.

2. ВАТ «ДАЗ» займає 13 місце за часткою ринка у порівнянні з іншими виробниками, але існують можливості її збільшити.

3. Основними товарами субститутами пилососів є електровіники і електрощітки, але поки що вони не представляють ні якої загрози виробникам пилососів за своїми технічними характеристиками.

4. ВАТ «ДАЗ» використовує дворівнивей канал розподілу, що дозволяє знизити затрати на зберігання і транспортування товару.

5. Розрахунки що до оцінки конкурентоспроможності показали, що на даний час ВАТ «ДАЗ» є частино платоспроможним, але в більшій степені існує за рахунок кредитів.

6. Вироблені пилососи по розрахункам матриці BCG - «собака» і являються абсолютно не прибутковими і потребує негайної модифікації.

7. ВАТ «ДАЗ» планує розширити асортимент товару за рахунок запланованої модифікації.

8. ВАТ «ДАЗ» доцільно провести стратегію концентрованого маркетингу, зосередивши поки що усі зусилля на «середніх» і «дешевих» покупцях.

9. Що до ціноутворення, то найбільш доцільним для ВАТ «ДАЗ» є метод «середніх витрат плюс прибуток» так як продаж пилососів залежить від почування споживачами цінності товару. Зараз заводу необхідно пристосовуватись до коливання цін.

10. З розрахунку еластичності на даному етапі ВАТ «ДАЗ» не доцільно використовувати систему знижок.

11. ВАТ «ДАЗ» необхідно сконцентрувати увагу на проведенні рекламних заходів, за допомогою бігбордів, телебачення, друкарських видань, і розміщенні рекламних буклетів у транспортних засобах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?