Курсова робота «Аналіз впровадження новітніх технологій у банківській діяльності», 2009 рік

З предмету Банківська справа · додано 05.11.2009 21:19 · від Ira · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Сутність інноваційних технологій у банківництві 5 РОЗДІЛ 2. Особливості аналізу впровадження технологій банках України 12 2.1. Автоматизація банківських послуг 12 2.2. Аналіз запровадження новітніх технологій в банку 20 2.3. Ефективність впровадження новітніх банківських технологій 29 РОЗДІЛ 3. Перспективи розвитку новацій у банківській справі України 34 Висновки 41 Список використаної літератури 43 Додатки 46

Висновок

Результати проведеного дослідження дозволяють зробити наступні, найбільш важливі висновки:

1. Сучасна наука стрімко розвивається в різних секторах економіки, а також у банківській діяльності. Інноваційні процеси позитивно впливають на розвиток банківського сектору, дозволяють збільшувати клієнтську базу банків, підвищувати ефективність і швидкість здійснення банківських операцій. За допомогою інноваційних процесів банки можуть надавати все більший і більший спектр послуг.

2. Автоматизація банківської діяльності пройшла досить тривалий і складний шлях. Для створення нових технологій у банку спочатку брали приклад з зарубіжних країн, проте згодом і самі створили свою НСМЕП і СЕП. Почали широко використовувати українські банки міжнародні системи платежу, а саме систему SWIFT. З розвитком банківських послуг і розвивалися нові технології. Почали впроваджевати пластикові картки для швидшого розрахунку за товари чи постуги, розвивалася мережа банкоматів і POS-терміналів. А ще новішими впровадженнями є використання системи Internet, а саме це Інтернет-банкінг, Мобільний-банкінг. Все це дозволяє банку завойовувати нових клієнтів і не втрачати вже існуючу клієнтську базу.

3. При аналізі впровадження технологій у банківництві ми бачимо, що система міжбанківських електронних платежів НБУ України дедалі вдосконалюється й розвивається. Підвищується ступінь захищеності даних і зростає надійність роботи системи, створюються й впроваджуються засоби перехресного захисту електронних платежів — накладання «електронного підпису» на документі різними виконавцями; карткова мережа в Україні розвивається швидкими темпами і швидше за все ми повторимо загальносвітову тенденцію, оскільки банківський продукт по своїй суті розрахований на широкі кола споживачів, чому сприяє зростання вигідності банківського продукту при розширенні клієнтської бази; в Україні інтернет-банкінг не дуже розвинений. Банки (Приватбанк, Укрінбанк, Перший український міжнародний банк) надають такі послуги, як управління рахунком через Інтернет, мобільний телефон, телефонні лінії. Таким чином, хоча в Україні інтернет-банкінг ще не є популярним, можна стверджувати, що перші кроки до його розвитку вже зроблені.

4. Оцінюючи ефективність впровадження нових технологій у банках можна зробити висновок, що з кожним роком все кращими стають нові технології, підвищується їх рівень захищеності, надійності. Проте Україна відстає за оцінками від зарубіжних країн по використанню інноваційних технологій і по завоюванню довіри до них у населення.

5. Хоча і зараз почався бурхливий розвиток технологій у банку, але все ж таки є ще багато доопрацювань, які повинні здійснити банки, є ще багато можливостей, які банки не використовують. Необхідно розширювати телекомунікаційні системи, підвищувати надійність, збільшити впровадження систем безпеки від несанкціонованого доступу до різних інформаційних джерел, а також від осіб, які хочуть не санкціоновано отримати кошти клієнта банківської установи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?