Курсова робота «Шляхи вдосконалення заходів з оцінки ефективності капіталовкладень на підприємстві», 2009 рік

З предмету ЗЕД · додано 05.11.2009 14:08 · від wild cat · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Загальні положення підготовки інвестиційних проектів 6 1.1. Визначення та класифікація інвестицій та інвестиційних проектів 6 1.2. Принципи формування та підготовки інвестиційних програм 10 Розділ 2. Оцінка ефективності інвестиційної програми реальних інвестицій 18 2.1. Характеристика підприємства 18 2.2. Стан здійснення інвестиційних проектів на підприємстві (проведення дослідження об’єкту інвестування) 20 2.3. Оцінка ефективності інвестиційної програми підприємства (проведення дослідження об’єкту інвестування) 21 Розділ 3. Шляхи вдосконалення заходів з оцінки ефективності капіталовкладень на підприємстві 31 3.1. Планування ефективності капіталовкладень (аналіз ризиків інвестиційного проекту) 31 3.2. Оптимізація системи показників оцінки ефективності реальних інвестиційних проектів на підприємстві 38 Висновки 40 Список використаних джерел 42 Додаток а 44

Висновок

У даній роботі розглянуті основні принципи формування та підготовки інвестиційних програм, методи оцінки ефективності інвестиційних проектів підприємства.

Спеціальний розділ роботи присвячений методам оцінки проектів. Раніше підприємства розраховували свої майбутні грошові надходження за допомогою тільки найпростіших методів оцінки, що приводило до невиправданого їхнього збільшення й неправильних розрахунків всіх основних показників. У даній роботі розглянуті найпростіші методи оцінки інвестицій, але вже з позицій дисконтування.

У ході даної роботи вивчена методика аналізу ефективності реалізації інвестиційного проекту. Рішення про ефективність інвестування підприємства прийнято на підставі всіх наведених у роботі показників. Після обчислення результатів інвестиційної, операційної й фінансової діяльності, зроблений висновок про ефективність ухвалення рішення про технічне переозброєння виробництва швейних виробів.

У результаті проведених розрахунків, можна зробити наступні загальні висновки відносно проекту:

1.Чистий наведений дохід є позитивною величиною й становить 3098,2 тис. грн., що свідчить про його високу ефективність.

2. Сальдо накопичених реальних грошей є позитивним у кожному тимчасовому інтервалі, що дозволяє підприємству реінвестувати свої кошти в ході реалізації даного інвестиційного проекту.

3. Період окупності проекту склав 2,74 роки;

4. Внутрішня норма прибутковості 13,84%.

Для зниження ризиків у проекті проведений аналіз чутливості (стабільності) проекту, де досліджений вплив таких факторів, як ціна продукції, обсяг реалізації й витрати на сировину й матеріали. Аналіз показав, що показники ефективності тим вище, чим більше обсяг продажів, вище ціна одиниці виробів нижче, чим вище така стаття витрат, як витрати на сировину й матеріали.

Найбільш чутливим елементом виявилася ціна продукції, у зв'язку із чим рекомендується використання додаткових засобів прогнозування результатів проекту в ході його реалізації. У якості таких засобів, пропонуються комп'ютерні програми розрахунку ефективності проектів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?