Реферат «Макроекономічні показники в системі національних рахунків», 2008 рік

З предмету Макроекономіка · додано 05.11.2009 09:39 · від Пиндик Міша · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ і. Макроекономічні показники в снр 5 1.1. Основні макроекономічні показники: потокові, запасів та економічної кон’юнктури 5 1.2. Номінальні та реальні макроекономічні показники 8 1.3. Нові макроекономічні показники 11 Розділ іі. Стан макроекономічних показників на сучасному етапі розвитку україни 14 Розділ ііі. Пропозиції щодо підвищення рівня показників макроекономічного розвитку 19 Висновки 21 Список використаної літератури 22 Додатки

Висновок

Отже, система національних рахунків передбачає застосування великої кількості макроекономічних показників, які відображають результати економічної діяльності країни. Первинним показником є випуск, який являє собою сукупну ринкову вартість товарів і послуг, вироблених резидентами країни за даний період. Центральне місце серед макроекономічних показників посідає ВВП, який відображає ринкову вартість кінцевої продукції, виробленої резидентами країни за відповідний період.

Можна зробити висновок, що ВВП є тією частиною випуску, яка спрямовується на кінцеве використання і не враховує ту частину випуску, що спрямовується на виробниче споживання, тобто ВВП – це показник первинних доходів, зароблених резидентами від економічної діяльності лише в середині країни.

На сучасному етапі розвитку світової економіки досить актуальними є нові показники макроекономічного розвитку. Це, насамперед, індекс людського розвитку, індекс економічної свободи та рівень глобалізації.

Отже, дослідивши дану проблему, можна зробити висновок, що вона є досить актуальною в наш час. Це полягає в тому, що макроекономічні показники показують рівень економічного розвитку країни, стан її економіки, рівень доходу і т.п.

Економіка України має хороше підґрунтя для подальшого успішного економічного розвитку, але для цього потрібно вводити нові технології, методи управління, зробити національну грошову одиницю стабільною, збільшувати товарооборот з іншими країнами світу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?