Реферат «Відмивання брудних грошей», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 04.11.2009 19:41 · від Назар · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття легалізації брудних коштів, отриманих злочинним шляхом та законодавче закріплення 2. Механізми легалізації «брудних» грошей 3. Проблеми попередження, розслідування і покарання за злочини, пов’язані з легалізацією незаконних доходів 4. Стан економічної злочинності та її протидія Висновки Список використаної літератури

Висновок

Вчені-юристи, визначаючи поняття “відмивання грошей”, вказують на відмінності (критерії) стосовно доходів, які “відмиваються”. Деякі автори дають поняття та основане на ньому визначення “відмивання доходів”, спираючись на визначення доходів, дане у Конвенції про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, отриманих злочинним шляхом (1990), згідно з яким, під “доходами” розуміється будь-яка економічна вигода, набута злочинним шляхом.

Основною і центральною ланкою відмивання «брудних грошей» у фінан-совій системі на сьогодні є офшорні фінансові центри та юрисдикції країн з перехідною економікою, де здійснюється процес приватизації. Організована злочинність повною мірою освоїла можливості офшорів і процес приватизації - такий висновок роблять фахівці контролюючих і правоохоронних органів.

Кримінальне законодавство України визнає за злочин, кваліфікований за ст. 209 нового Кримінального кодексу України, вчинення фінансових операцій та інших угод з грошовими коштами та іншим майном, здобутих завідомо злочинним шляхом, а також використання зазначених коштів та іншого майна для здійснення підприємницької або іншої господарської діяльності, а також створення організованих груп в Україні чи за її межами для легалізації (відмивання) грошових коштів та іншого майна, здобутих завідомо злочинним шляхом.

Оцінюючи сьогоднішній стан економічної злочинності у державі, можна відзначити її зростання в кредитно-фінансовій сфері, зокрема у банківській діяльності. Зростає кримінальна частка неофіційної економіки. За оцінкою фахівців, поза банківським контролем знаходиться майже половина грошової маси, а неофіційний внутрішній валютний обіг (поза банківською системою) становить близько 10 млрд. дол. США.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?