Курсова робота «Вимагання», 2008 рік

З предмету Право · додано 04.11.2009 19:39 · від Назар · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Історичний аспект виникнення поняття «Вимагання» 5 2. Поняття вимагання 6 3. Склад злочину 7 3.1. Об’єктивні ознаки вимагання 7 3.2. Суб’єктивні ознаки вимагання 8 3.3. Суб’єкт злочину 9 4. Кваліфікація вимагання 10 5. Особливості застосування законодавства про відповідальність за вимагання 18 Висновки 24 Список використаної літератури 25

Висновок

Отже, формування основного, кваліфікованих та особливо кваліфікованих складів злочинів вимагання базується на розробках цих понять у законодавстві попередніх років. Між тим, ст.189 КК, порівняно зі ст.862 та ст.144 КК I960 р., має певні суттєві відмінності. У переважній більшості їх можна оцінити позитивно.

При розгляді об'єктивних ознак вимагання, ми дійшли висновку, що об’єкт злочину – це не суспільні відносини, а цінності, яким завдасться чи може бути завдана шкода.

Щодо суб'єкта то в переважній більшості складів злочину вимагання він представлений загальними ознаками. Лише ч.2 ст.189 КК передбачає спеціального суб'єкта – службову особу, яка вчиняє вимагання з використанням свого службового становища.

Стосовно суб'єктивної сторони вимагання, то в роботі обґрунтовується точка зору про те, що всі склади злочинів, передбачені ст.189, вчиняються з прямим умислом і передбачають корисливий мотив. Щодо настання наслідків, то до них може бути у винного як конкретизований, так і не конкретизований умисел.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?