Курсова робота «Аналіз діяльності підприємства», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 04.11.2009 16:23 · від Ирина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Характеристика підприємства: поняття, принципи діяльності, характеристика підприємства 6 2. Персонал підприємства: характеристика, склад і структура, показники руху та використання персоналу підприємства 20 Характеристика, склад і структура персоналу. Визначення середньорічної чисельності персоналу підприємства за звітний рік- 20 Розрахунок показників руху та продуктивності праці персоналу 25 Висновки 29 3. Основні виробничі фонди підприємства: склад. Структура та ефективність використання 30 Характеристика, склад і структура основних виробничих фондів, розрахунок видової структури 30 Визначення показників руху основних виробничих фондів 37 Розрахунок середньорічної вартості основних виробничих фондів, розрахунки показників, які характеризують ефективність їх використання 37 Розрахунок амортизаційних відрахувань, практичне використання, аналіз діючих методів нарахування амортизації у бухгалтерському обліку 40 Висновки 56 4. Оборотні кошти підприємства: склад, структура й ефективність використання 58 Характеристика, склад та структура оборотних коштів підприємства 58 Визначення середньорічного залишку оборотних коштів 61

Висновок

Після виконання даної курсової роботи я закріпила знання та практичні навички, які отримала на протязі вивчення дисципліни «Економіка підприємства», а також оволоділа методами розрахунку різних техніко-економічних показників, отримані результати навчилася правильно аналізувати та робити відповідні висновки.

У процесі розробки курсової роботи були вивчені склад і структура основних виробничих фондів, а токож показники, які характеризують ефективність їх використання. Також в цій курсовій роботі були розраховані показники, які характеризують ефективність використання оборотних засобів. Після обрахунку кожного розділу курсової роботи були зроблені певні висновки про діяльність підприємства у даному періоді. Взагалі, на сучасному етапі розвитку економічних відносин діяльність будь-якого підприємства грунтується на раціональному використанні таких основних ресурсів, як: персонал, основні виробничі фонди, оборотні засоби, сировина. Для підвищення ефективності виробництва і конкурентоспроможності продукції підприємство повинно постійно вдосконалювати процес виробництва за допомогою таких засобів: використання новітніх технологій, використання економічно вигідних видів сировини і матеріалів, підвищення автоматизації виробництва. Не останню роль у діяльності підприємства відіграє правильна організація виробництва і кваліфіковане та грамотне управління.

Для того, щоб можна було здійснити все, що було вказано вище і багато іншого потрібні в першу чергу грунтовні знання з дисципліни «Економіка підприємства». Можна сказати, що вивчення цієї дисципліни допоможе нам в майбутньому стати кваліфікованими спеціалістами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення