Реферат «Зайнятість і безробіття в Україні: аналіз стану і перспективи», 2008 рік

З предмету Економіка праці · додано 04.11.2009 14:43 · від Creature · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність безробіття 2. Динаміка і структура безробіття в Україні 3. Державна політика зайнятості населення: проблеми та перспективи Висновок Список використаних джерел

Висновок

Основним напрямом політики зайнятості на сучасному етапі є відновлення економічної динаміки. Досвід країн з розвиненою економікою свідчить про те, що ринок забезпечує зростання економічної ефективності, але одночасно виникають соціальні проблеми.

Проблема безробіття є ключовим питанням у ринковій економіці, і, не вирішивши його неможливо налагодити ефективну діяльність економіки. Особливо гостро проблема безробіття коштує зараз перед Україною, що не дивно, тому що стан економіки України зараз обтяжуюче. Величезний економічний спад, розваливши промисловість, не міг не торкнути ринок праці. За останні 4 роки чисельність зайнятого населення скоротилася на 9 відсотків.

На державному рівні має бути створений регуляторний комітет з контролю за проведенням заходів у сфері зайнятості по регіонах. Окремим напрямом діяльності регуляторного комітету повинні стати регіони з кризовим станом у сфері зайнятості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?