Курсова робота «Економічна природа земельної ренти та її форми», 2007 рік

З предмету Економіка · додано 03.11.2009 13:51 · від Галя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Різновиди земельної ренти 4 1.1. Земля як фактор виробництва 4 1.2. Різновиди земельної ренти 6 Розділ 2.рента землі 8 2.1. Земельна рента за А. Смітом 8 2.2. Ціна землі 9 2.3. Способи порівняння ринкової вартості землі 16 2.4. Курс з оцінки землі 19 Розділ 3. Міфічна та реальна ціна землі 20 3.1. Якою буде ціна землі? 20 3.2. Заходи держави, необхідні для запровадження ринку землі 21 3.3. Типи землеволодіння в ЄС 23 Висновки 24 Список використаних джерел 26

Висновок

Також обов'язково потрібно створити під патронатом НБУ Державний аграрний кредитний банк, який би надавав кредити під 5-7% річних.

Не зробимо цього - чекаймо нового, ще страшнішого лиха для селян, а значить, і для всього народу.

У нових умовах господарювання ми повинні відмовитися від незрозумілої для логічної побудови оцінки землі за урожайністю зернових культур і перейти до ціни землі залежно від сукупного (внутрішнього і зовнішнього) попиту на сільськогосподарську продукцію і продукти її переробки і оцінки умов виробництва, що найбільш придатні до забезпечення виробництва у відповідності до цього попиту. Зміни у дохідності населення (а відповідно рівнів споживання), їх уподобань, втрата або освоєння нових ринків збуту продукції весь час будуть призводити до змін дохідності підприємств, регіонів тощо, а відповідно як похідна буде коливатися і ціна землі. Тобто, повинна бути система від стеження за зміною визначених параметрів на продовольчих ринках і на їх основі проводити постійні перерахунки ціни землі за природнокліматичними, технолого-економічними (витратами ресурсів залежно від комплексу нормоутворюючих чинників) та соціально-демографічними (щільність населення, структура за віком тощо) ознаками. Причому, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 607 ”Про принципи розміщення конкурентоспроможного виробництва сільськогосподарської продукції по природно-економічних зонах залежно від ринкової кон'юнктури”. Міністерству аграрної політики було дано доручення розробити і до 1 червня 2002 р. внести Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо механізму реалізації принципів конкурентоспроможного виробництва сільськогосподарської продукції за природно - економічними зонами залежно від ринкової кон'юнктури та разом з обласними державними адміністраціями визначити регіони проведення у 2002-2003 рр. економічного експерименту з його впровадження.

І останнє. Оскільки щорічні темпи зростання ВВП (а відповідно заробітної плати та соціальних виплат) у розвинутих країнах досягають лише 2,5-5 відсотків (у постійних цінах, тобто з поправкою на інфляцію), то найбільш сприятливі темпи підвищення рівня внутрішнього споживання продуктів харчування у нашій країні може досягти 5 відсотків за рік або на 0,51 млрд. дол. Потрібно буде чекати близько 15 років, поки рівень споживання досягне раціональних фізіологічних норм (на сьогодні він за багатьма продуктами на 40-50 відсотків менший раціональних фізіологічних норм). І при цьому ціна землі зросте всього у 2-2,5 рази і складатиме 1 тис. гривень або в 10 разів нижче від офіційної ціни. Звідси єдиний стратегічний вихід у прискоренні зростання дохідності від сільськогосподарської діяльності - завоювання міжнародних ринків збуту. Залежно від того, яким чином і з якими темпами ми їх будемо завойовувати і буде залежати часовий термін зменшення розбіжності у фактичних і офіційних цінах на землю та можливості пенсіонерів дочекатися зоряної години і таким чином реалізується турбота депутатів щодо справедливого продажу селянами своїх наділів землі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?