Реферат «Стратегіїї розвитку національних економік», 2008 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 02.11.2009 21:20 · від Анжела · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Місце та роль національної економіки в системі світогосподарських зв'язків 4 2. Поняття, сутність та загальні риси стратегій національного економічного розвитку 6 3. Види та особливості стратегій національного економічного розвитку 8 Висновки 22 Список використаних джерел 23

Висновок

Стратегія є складною системою цілей, напрямів, завдань, інструментів та заходів, які лише сукупно спроможні перетворити задекларовані бажання на керівництво до практичної дії.

Провідні економічні стратегії розвитку пов’язуються зі становленням раціональної внутрішньої економічної структури як основи зовнішньої конкурентоспроможності.

Отже, для національних економік, зважаючи на реалії сьогоденних геополітичних процесів та сучасної конфігурації світової економіки, важливим є визначення оптимальної економічної стратегії, що дасть можливість зайняти відповідне місце в світовому господарстві та міжнародному поділі праці.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?