Реферат «Концепція оперативного контролінгу», 2008 рік

З предмету Контроль, аудит, ревізія · додано 02.11.2009 11:19 · від Трачук Таня · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1.Економічна сутність та функції оперативного фінансового контролінгу 5 2.Методи оперативного фінансового контролінгу 10 3.Інформаційне забезпечення оперативного фінансового контролінгу 17 Висновки 23 Список використаної літератури 24

Висновок

В рефераті були розглянуті теоретичні відомості про оперативний контролінг, його функції та методи.

Оперативний контролінг – формування засобів і методів ефективного управління поточними цілями підприємства, які можуть бути визначені як прибутковість і ліквідність.

Оперативний контролінг координує процеси оперативного планування, контролю, обліку і звітності. Розрахований на короткотерміновий результат. Орієнтований на теперішній час.

Оперативний контролінг орієнтований на конкретний результат. Включає всі рівні управління особливо середні ланки. Використовує перш за все інформацію внутрішнього середовища. Об’єкти планування і контролю співпадають.

До методів оперативного фінансового контролінгу належать такі, як: облік результатів; аналіз результатів; планування результатів; управління результатами; контроль результатів; «вузькі місця» результатів діяльності; мотивація для досягнення результатів; пошук та прийняття до уваги граничних величин.

В ході даної роботи виявили, що для забезпечення функціонування підприємства необхідна інформаційно-правова база.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?