Курсова робота «Маркетинговий план: теоретичне та практичне застосування (на матеріалах ЗАТ"АВК")», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 01.11.2009 23:49 · від ] · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретико-методологічні основи маркетингового планування 1.1. Сутність поняття маркетинговий план 4 1.2. Структурні підрозділи маркетингового плану 6 1.3. Види маркетингових планів 10 Розділ 2. Діагностика умов функціонування підприємства 2.1. Аналіз тенденцій ринку кондитерських виробів 14 2.2. Характеристика діяльності ЗАТ «АВК» 22 Розділ 3. Розробка маркетингового плану для ЗАТ «АВК» 3.1. Маркетинговий план ЗАТ «АВК» 26 Висновки 56 Список використаної літератури 57

Висновок

У роботі було розглянуто діяльність кондитерської компанії «АВК», що є одним з найбільших підприємств України з виробництва кондитерських виробів. Завдяки широкій дистриб’юторській системі, продукція компанії реалізується в усіх регіонах України, і одним з пропонованих варіантів подальшого розвитку є більша орієнтація на Східні регіони, де продукція «АВК» є більш популярною, а на Заході залишити в магазинах тільки шоколадні цукерки.

На базі SWOT-аналізу діяльності компанії «АВК» запропоновано декілька стратегій майбутнього розвитку, а саме стратегію збереження провідних позицій на ринку кондитерських виробів та спрямовувати свої зусилля на задоволення вимог і очікувань споживачів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?