Дипломна робота «Управління активами і пасивами комерційного банку», 2009 рік

З предмету Банківська справа · додано 30.10.2009 14:58 · від pusy-nebrik · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ i. Теоретичні основи управління активами і пасивами комерційного банку 1.1. Сутність управління активами і пасивами комерційного банку та його особливості 7 1.2. Класифікація активів і пасивів комерційного банку 18 1.3. Стратегія управління активами і пасивами комерційного банку 32 Розділ іі. Дослідження управління активами і пасивами на прикладі акіб «укрсиббанк» 2.1. Методичні основи аналізу активів і пасивів комерційного банку 42 2.2. Аналіз структури та динаміки активів і пасивів АКІБ «УкрСиббанк» 52 2.3. Аналіз ефективності управління активами і пасивами АКІБ «УкрСиббанк» 63 Розділ ііі. Резерви вдосконалення управління активами і пасивами комерційного банку 3.1. Аналіз структури та динаміки активів і пасивів банківської системи України 67 3.2. Напрями вдосконалення управління активами і пасивами банківської системи України та АКІБ «УкрСиббанк» 82 Висновки 97 Список використаних джерел 102 Додатки 107

Висновок

У магістерській дипломній роботі досліджується тема стосовно управління активами і пасивами та можливості його вдосконалення банківської системи України та АКІБ «УкрСиббанк», з теоретичної точки зору та практичного застосування, проведення аналізу активів і пасивів комерційного банку на прикладі АКІБ «УкрСиббанк».

В даній роботі була зроблена спроба зібрати і об`єднати різні погляди вчених та досвід окремих банків по обраній проблемі. Дослідження даної теми проводилося за наступними напрямками:

- теоретичні основи управління активами і пасивами;

- аналіз структури та динаміки активів і пасивів АКІБ «УкрСиббанку» і банківської системи;

- аналіз ефективності управління активами і пасивами в АКІБ «УкрСиббанк»;

- напрямки вдосконалення управління активами і пасивами банківської системи України та АКІБ «УкрСибанк»

Управління активами і пасивами – це стратегічне планування, впровадження і контроль процесів, що впливають на обсяг, склад, терміни погашення, чутливість до коливань процентної ставки, якість та ліквідність активів і пасивів банку. Управління активами і пасивами включає також оцінку потенційних ризиків – процентної ставки, ліквідності і кредитного ризику – і управління ними. Головним завданням управління активами і пасивами у банку є забезпечення такої їхньої структури, яка дає змогу одержувати високий, стійкий і наростаючий прибуток, не виходячи за межі ліквідності.

Активи банку – це розміщення та використання капіталу комерційного банку з метою отримання прибутку і досягнення ліквідності банку. У пасивах банку відображаються джерела формування капіталу банку.

Проведення різноманітних операцій банком, в результаті яких формуються активи і пасиви банку, мають назву активних і пасивних операцій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення