Курсова робота «Особливості розвитку та розміщення готельного господарства АР Крим», 2007 рік

З предмету РПС · додано 28.10.2009 14:13 · від Юлія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність та значення готельного господарства 5 2. Фактори розвитку та розміщення готельного господарства АР Крим 9 2.1. Природні фактори розміщення готельного господарства 9 2.2. Соціально-економічні фактори розміщення готельного господарства 10 2.3. Демографічні фактори розміщення готельного господарства 11 3. Сучасний рівень розвитку та розміщення готельного господарства АР Крим 13 3.1. Сучасний рівень готельного господарства АР Крим 13 3.2. Розміщення готельного господарства АР Крим 24 4. Проблеми розвитку готельного господарства АР Крим 27 5. Перспективи розвитку галузі 32 Висновки 36 Список літератури 38

Висновок

Можна зробити висновок, що, готельне господарство має досить велике значення в розвитку туризму країни. Вітчизняна готельна галузь стає невід’ємною складовою світового готельного господарства. Цьому сприяє швидкий темп інтеграції до європейського суспільства та швидке зростання українського бізнесу.

Сьогодні вітчизняні готельні марки мають використовувати можливості економіки для того, щоб в нашій країні говорили не тільки про популярні європейські готельні індустрії, але й про вітчизняні, які мають потенціал для конкуренції.

Незважаючи на складну соціально-економічну ситуацію, Україна має все необхідне для розвитку сучасної готельно-туристичної індустрії.

Необхідно зауважити, що за останній час було проведено багато роботи для покращення якості обслуговування туристів. На даному етапі в АР Крим готельне господарство не набуло максимального розвитку, але цю ситуація можна покращити. Для належного розвитку підприємств готельного господарства АР Крим необхідно:

• зменшити податковий прес;

• модернізувати існуючу матеріально-технічну базу підприємств готельного господарства та поліпшити контроль за якістю обслуговування туристів з метою підвищення ступеня привабливості нашої держави для зарубіжних гостей;

• запровадити обов’язкову сертифікацію готельних послуг та послуг громадського харчування;

• поліпшити статистичну обробку даних господарської діяльності готелів, створивши єдину статистично-інформаційну базу даних підприємств готельного господарства та туризму;

• ефективніше здійснювати рекламно-інформаційну діяльність стосовно туризму в країні, та інше.

Всі ці заходи, втіленні у життя, сприятимуть розвитку готельного господарства АР Крим як найперспективнішої галузі туризму.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?