Курсова робота «Статистика послуг: джерела та вивчення», 2007 рік

З предмету Статистика · додано 27.10.2009 15:49 · від xxx · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ РОЗДІЛ 1. Послуги як об'єкт статистичного вивчення 1.1. Поняття послуг і соціально-економічне значення статистичного вивчення сфери обслуговування 1.2. Класифікація статистичних одиниць спостереження за послугами 1.3. Системи показників статистики послуг 1.4. Джерела даних та інструменти статистики послуг 1.5. Методологія статистичних спостережень за послугами РОЗДІЛ 2. Статистичний аналіз реалізованих послуг Львівщини 2.1. Статистична оцінка виробництва та реалізації послуг 2.2. Аналіз структури обсягу реалізованих послуг 2.3. Аналіз цін (тарифів) на послуги для населення Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

В даній курсовій роботі розглянуто сферу послуг: їх специфіку, моменти виробництва та реалізації послуг. Також розглянуто об'єкт та предмет статистики послуг, методи збору інформації у цій галузі.

Подано наступну класифікацію статистичних одиниць:

1. підприємство;

2. група підприємств;

3. одиниця за видом економічної діяльності (ОЕД);

4. місцева одиниця;

5. місцева одиниця за видом економічної діяльності ( місцева ОЕД, профільна одиниця).

Проведено характеристику кожної з цих статистичних одиниць. Особливу увагу приділено підприємству як основній статистичній одиниці.

Розглянуто такі системи показників статистики послуг:

- система показників статистики послуг;

- система короткострокових (місячних; індикаторів статистики послуг;

- система річних індикаторів статистики послуг.

Для міжнародного співставлення різних статистичних даних, пов'язаних з продукцією (товари та послуги), використовується Державний класифікатор продукції та послуг (ДКПП) як важливий орієнтир для країни, яка розробляє або унормовує чинну систему згідно з міжнародними стандартами.

Крім ДКПП в СНР для підвищення збору, розробки та аналізу інформації щодо споживання послуг, а також забезпечення міжнародної співставності пропонується застосовувати додаткові функціональні класифікації.

Система короткострокової звітності слугує для аналізу фактичного становища в економіці та прогнозування кон'юнктури. Склад показників статистики ринку базується на основних його критеріях та законах і відображає основні сторони та етапи ринкових процесів.

Статистика кон'юнктури ринку представляє собою розділ статистики ринку, що вивчає ситуацію, яка складається на ринку під впливом комплексу соціально-економічних, природних, організаційних, суспільно-політичних, а також випадкових факторів. Розглянуто елементи аналізу та фактори, що впливають на кон'юнктуру ринку.

Як свідчать дані, наведені в практичній частині цієї роботи, на Львівщині відбувається пожвавлення у діяльності з надання послуг, що призвело до збільшення кількості підприємств сфери послуг та зростання обсягів наданих ними послуг.

Зростали ціни (тарифи) на послуги для населення. Більше чверті послуг реалізовано цій категорії споживачів.

Одним з джерел подальшого розвитку ринку сфери послуг є виведення нефінансових послуг на зовнішній ринок шляхом збільшення реалізації послуг нерезидентам та залучення більшої кількості підприємців - фізичних осіб, які створюють певну конкуренцію підприємствам.

Дана робота буде мати як наукове, так і практичне застосування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?