Курсова робота «Зайнятість населення в статистичних вимірах», 2006 рік

З предмету Статистика · додано 27.10.2009 14:43 · від xxx · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ і. Теоретичні проблеми статистичної зайнятості населення 6 1.1. Поняття зайнятості населення і завдання її статистичного виявлення 6 1.2. Інформаційне забезпечення статистичного дослідження зайнятості 11 1.3. Системи статистичних показників зайнятості 15 1.4. Статистичні методи аналізу зайнятості населення 19 Розділ іі. Статистичний аналіз зайнятості населення україни 22 2.1. Показники економічної активності 23 2.2. Показники зайнятості населення 23 2.3. Показники безробіття 24 2.4. Використання робочої сили 30 2.5. Заробітна плата найманих працівників 30 Висновки 32 Список використаної літератури 34 Додатки 36

Висновок

Зайнятість - це діяльність громадян, пов'язана із задоволенням особистих та суспільних потреб і така, що, як правило, приносить їм доход у грошовій або іншій формі.

Безробітними визнаються працездатні громадяни працездатного віку, які через відсутність роботи не мають заробітку або інших передбачених законодавством доходів і зареєстровані у державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, готові та здатні приступити до підходящої роботи.

Дані про чисельність зайнятих можна знайти в Балансі трудових ресурсів, а дані про число безробітних містить статистика служби зайнятості.

У міжнародній статистиці вихідними показниками для аналізу зайнятих є коефіцієнт (рівень) економічної активності населення — частка чисельності економічно активного населення в загальній чисельності населення країни на визначену дату, кількісно зайнятість характеризується коефіцієнтом (рівнем) зайнятості, коефіцієнт (рівень) безробіття визначається відношенням загальної чисельності безробітних до чисельності економічно активного населення, коефіцієнт (рівень) зареєстрованого безробіття — відношення чисельності зареєстрованих безробітних до чисельності економічно активного населення, коефіцієнт навантаження на одного зайнятого в економіці — це кількість незайнятих в економіці, що приходиться на одного зайнятого. Кількісні зміни чисельності трудових ресурсів ( у тому числі зайнятої і безробітних) характеризується такими (відомими з теорії статистики) показниками, як абсолютний приріст, темпи росту і приросту, середньорічні темпи росту і приросту трудових ресурсів.

В курсовій роботі я дослідила основні тенденції, що були притаманні зайнятості населення у 2005 році:

- збільшення рівня зайнятості населення у віці 15–70 років з 56,7% до 57,7%;

- зниження рівня безробіття населення у віці 15–70 років (за методологією МОП) з 8,6% до 7,2%;

- зменшення рівня зареєстрованого безробіття населення працездатного віку з 4,7% до 4,4%;

- зростання попиту на робочу силу на 12,1%;

- зростання рівня працевлаштування незайнятого населення за допомогою державної служби зайнятості з 33,9% до 36,4%;

- зростання розміру середньомісячної номінальної заробітної плати на 36,6%;

- зменшення кількості працівників, які:

- переведені з ініціативи адміністрації на скорочений графік роботи;

- знаходились в адміністративних відпустках з ініціативи адміністрації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?