Дипломна робота «Діяльність інформаційних служб України», 2008 рік

З предмету Документознавство, діловодство · додано 25.10.2009 13:02 · від udar · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Інформація як поняття 1.1. Джерельна база дослідження 1.2. Види інформації та джерела її одержання 1.3. Інформація як товар 1.4. Споживачі інформації та їх інформаційні потреби Розділ 2. Інформаційна діяльність 2.1. Основні напрями та види інформаційної діяльність 2.2. Інформаційні служби види і умови діяльності 2.2.1. Специфіка діяльності інформаційних служб 2.2.2. Види інформаційних служб Розділ 3. Фактори навколишнього середовища, які впливають на діяльність інформаційних служб 3.1. Внутрішні фактори навколишнього середовища 3.2. Зовнішні фактори навколишнього середовища Висновок Список використаних джерел

Висновок

За останні роки в Україні збільшилась інформатизація суспільства, завдяки так званим інформаційним службам та агенціям, чисельність яких стрімко зростає.

Суспільство зрозуміло, що інформація – це найцінніший товар, який може приносити гарний прибуток. Інформація завжди була і буде цінним товаром. Держава зобов'язана постійно дбати про своєчасне створення, належне функціонування і розвиток інформаційних систем, мереж, банків і баз даних у всіх напрямах інформаційної діяльності.

На сучасному етапі розвитку суспільства інформаційно-аналітична діяльність, безперечно, має розумітися як пріоритетний вид діяльності, винятково важливий для нашої країни та її стратегічних перспектив. З урахуванням глибини науково-інтеграційних процесів сучасності праця в цьому напрямку може бути достатньо успішною лише за умови органічної взаємодії інформатики з іншими галузями знання аж до таких найвищих щаблів узагальнення, як філософія людини і соціуму.

Задоволення інформаційних потреб суб'єктів господарської діяльності є основним завданням, яке стоїть перед інформаційними службами. Вивчення умов їх діяльності сприяє вдосконаленню інформаційного обслуговування і розвитку підприємництва в цій сфері.

Сьогодні вже не викликає сумніву, що здійснення повноцінної інноваційної діяльності державою, впровадження досягнень науково-технічного прогресу, неможливе поза інформаційно-консультаційною системою, яка по-перше, передбачає сумісну працю державних і недержавних інформаційних структур, розглядаючи інформаційно-консульташйні послуги як товар.

Виробництво інформаційних продуктів і послуг залежить від ринкового попиту й індивідуальних бажань клієнтів. Воно базується на власних даних інформаційного підприємства і додатковому зборі інформації.

Діяльність приватних інформаційних фірм регулюється попитом і ефективністю пропозиції. Порівняно з цим розвиток і надання інформаційних послуг, включаючи дослідження, розробки і консультування, які фінансуються державою, відбувається за межами пропозиції і попиту, керованих інформаційним ринком.

Актуальність інформаційних продуктів є черговою властивістю, що впливає на діяльність інформаційних підприємств і визначає їхню вартість. Разом з цим виникає питання швидкості передачі інформації споживачам, яка може здійснюватися або за допомогою електронних засобів передачі інформації, або однієї з форм поштової передачі.

В цілому, всі ці закони сприяють перетворенню інформації в головну виробничу силу суспільства, визнають її товаром, полегшують доступ до джерел інформації, гарантують інформаційний суверенітет України, але вони не в змозі вирішити проблеми роздержавлення власності в інформаційній сфері, не створюють ефективної моделі управління інформаційними ресурсами країни.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?